м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Оптимальний для вас вид тренувань

Оптимальний для вас вид тренувань

Щоб швидко й ефективно покращити свою фізичну форму, потрібно обрати оптимальний саме для вас вид тренувань. Які переваги занять у тренажерній залі та фітнес-групах, розповідає наш експерт.

ТРЕНАЖЕРНА ЗАЛА

Обираючи індивідуальні тренування у залі, ви отримуєте:

• Море уваги. Під час індивідуального заняття вся увага тренера прикута до вас. Фахівець постійно цікавиться самопочуттям клієнта, стежить за технікою виконання вправ, помічає найдрібніш помилки й дає поради стосовно того, як досягти найбільшої ефективност, а отже – і результативності.

• Особистий курсдоідеальної фігури. Якщо ви оберете персональні заняття в тренажерній залі, тренер складе план, який повністю підлаштований під клієнта. Буде враховано ваш стан здоровʼя, досвід тренувань, потрібний результат та інші нюанси, щоб тренування були суперефективними.

• Комплексний підхід. На індивідуальних тренуваннях увага приділяється не лише роботі клієнта в залі, а і його життю загалом. Тренер дає рекомендації стосовно поліпшення раціону, режиму дня тощо. Відбувається комплексна робота, всі компоненти якої працюватимуть на вас.

• Цікавого співрозмовника. Якщо ви маєте справу з досвідченим і професійним персональним тренером, він буде освіченою, ерудованою людиною, причому не лише у сфері фітнесу та спорту. Тобто, ще й цікавою людиною. В багатьох випадках персональний тренер згодом стає другом підопічного.

Що в результаті?

Індивідуальні тренування в залі дають змогу суттєво покращити фізичну форму – скажімо, за рік запросто можна позбутися 20-30 зайвих кг або ж наростити 10-20 кг якісної мʼязової маси.

ФІТНЕС-ГРУПИ

Обираючи заняття у фітнес-клубах, ви отримуєте:

• Особливу енергетику. Чи не найголовніше на заняттях із фітнесу – це атмосфера, в яку ви занурюєтеся у компанії однодумців. Тренер заряджає групу і її учасники наповнюються позитивними емоціями. Відвідування спільних тренувань дають змогу значно полпшити настрій та отримати помірне фізичне навантаження – така собі спортивна психотерапія. Якщо ви екстравертна людина, яка любить спілкування та взаємодію в команді, цей варіант для вас ідеальний.

• Стимул для розвитку. Крім того, групові заняття часто стають таким собі трампліном для подальшого переходу клієнта в індивідуальний формат. Багатьом людям простіше розпочати свій шлях до самовдосконалення з групового фітнесу: розуміння, що є люди зі схожими проблемами й ви не самотні, дає відчуття комфорту та надихає на активну роботу. А згодом, коли завдяки заняттям у групі людина трохи звикає до тренувань, спеціаліст може запропонувати індивідуальні види навантажень.

Що в результаті?

На ефективність групових занять у фітнес-клубі впливає, зокрема, кількість людей у групі. Чим менше – тим результативнішими стають тренування. Бажано обирати групи, в яких максимум пʼятеро учасників. І толі ви досягнете поставленої мети.

«Вибір того чи іншого виду навантажень залежить від цілі, яку ви для себе визначили. Якщо для вас важлива атмосфера, взаємопідтримка, пошук нових друзів, і ви прагнете тримати себе у формі без радикальних змін, групові заняття будуть прекрасним варіантом. Та якщо ви маєте мету суттєво та швидко покращити свою фізичну форму (наприклад, позбутися значної кількості зайвих кілограмів), краще обрати індивідуальні заняття в тренажерній залі.»

Руслан Боженко, засновник і генеральний директор фітнес-клубу SKY FITNESS

Записуйся на заняття з тренером

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *