м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Басейн для вагітних

Лікарі стверджують, що вагітні не повинні припиняти заняття спортом. Необхідно переглянути ступінь навантаження, скласти особливу схему занять. Кращим варіантом зберегти спортивну форму без шкоди для малюка є басейн для вагітних.

Stack 1
Stack 2

Що таке заняття для вагітних в басейні

Комплекс вправ у воді - найкращий спосіб зберегти підтягнуте тіло під час вагітності. У процесі плавання задіяні всі групи м'язів, включаючи прес. Тіло буде перебувати в тонусі. Відсутність вагових навантажень, травматичних вправ зводять ризики негативного впливу на дитину до нуля. Особливою популярністю сьогодні користується аквааеробіка для вагітних.

Спеціально розроблений комплекс вправ у воді спрямований на підтримку всіх груп м'язів в тонусі, зняття набряків, поліпшення кровообігу і загального стану майбутніх мам. Заняття проходять з професійним тренером. Ви завжди будете перебувати під контролем фахівця. Басейн розташований в центрі Києва, оснащений сучасним обладнанням.

Займайтеся із задоволенням, і тренування принесуть бажаний результат. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, високий професіоналізм персоналу, сучасне обладнання - все це чекає вас в басейні спортивного клубу Skyfitness! Приходьте, займайтеся з задоволенням!

Забронюй карту вже зараз