м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер
Працюємо з 2010 року

Фітнес для вагітних

Наші двері завжди для вас відкриті

Отримайте унікальну Limited Edition Card від Sky Fitness🎁

Сучасні майбутні мами намагаються вести активний спосіб життя, не відмовлятися від руху, що добре позначається на здоров'ї малюка і самопочутті самої жінки. Щоб і далі продовжувати заняття, не піддаючи себе ризику в такому делікатному положенні, скористайтеся професійною допомогою інструкторів нашого клубу.

Фітнес-тренування для вагітних у Києві: для чого вони потрібні

Жінки, які готуються відчути радість материнства, знають, що пологи і подальший догляд за новонародженим - це велике випробування і величезне навантаження на організм і психіку. Внутрішні органи перебудовують свою роботу, і молодій мамі доводиться нелегко.
Чудово, якщо ви знайдете можливість заздалегідь підготуватися до такого складного іспиту і не лише збережете своє здоров'я, але і зможете зміцнити його, допомагаючи таким чином і своєму малюку. Аеробіка і пілатес для вагітних просто необхідні для:

- активізації захисних сил організму;
- поліпшення серцевої діяльності, нормалізації роботи нервової та дихальної систем;
- забезпечення доступу кисню до плоду;зміцнення м'язового корсету і сухожиль;
-покращення психоемоційного фону.

Щоб записатися у фітнес-клуб і тренажерний зал для вагітних, потрібно пройти медичний огляд, правильно встановити рівень фізичної підготовки, і якщо протипоказань до помірних навантажень не існує, без боязні ходити в тренажерний зал. Досвідчені інструктори нашого фітнес-центру підготують спеціально для вас унікальну програму тренувань, виконуючи яку, ви будете почувати себе прекрасно, з величезним задоволенням відвідуючи регулярні заняття.

Спортивні заняття фітнесом для вагітних: основні критерії

Щоб силові тренування для вагітних в тренажерному залі принесли реальну користь і жодним чином не нашкодили, необхідно строго дотримуватися принципів:

- обов'язкова послідовність і регулярність, відвідування залу не менше двох разів на тиждень;
- останній прийом їжі за півтори-дві години до відвідування клубу;
- обов'язковий контроль параметрів фізичного стану - пульс, тиск повинні відповідати нормі;
- проходження тестування у інструктора перед початком тренування;
- повна відмова від різких рухів;
- наявність великої кількості вправ для розвитку тазових м'язів.

У разі дозволу лікарем фізичної активності, необхідно відмовитися від аеробних навантажень високої інтенсивності, а також не робити махи, стрибки, біг. Тренер виключає такі види вправ, які вимагають робити упор на живіт, положення вниз головою і тривале навантаження без зміни положення. Заняття спортом в тренажерному залі для вагітних не допускають напруження і тимчасової затримки дихання, відчуття найменшого дискомфорту. Спеціаліст, під чиїм керівництвом проводиться фітнес і гімнастика для майбутніх мам, обов'язково враховує всі особливості триместрів, грамотно підбираючи темп і види активності.

Спортзал для вагітних найкращі умови для тренування

Елітний комплекс Sky Fitness пропонує великий перелік програм для своїх клієнтів. Тут шейпінг і гімнастика для вагітних в Києві організовані як в групах, так і індивідуально. Головне, що ви будете займатися під контролем досвідченого професіонала, для якого не існує дрібниць. Він вміло направить і скоректує вашу активність, підібравши оптимальний спосіб її реалізації, яка піде на благо здоров'ю мами і дитини, не допускаючи перевантажень і втоми. Тренуйтеся із задоволенням - і вам це обов'язково піде на користь!

Забронюй карту вже зараз