м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Тренажерний зал

Почніть вдосконалювати власне тіло з нашим фітнес клубом. Sky Fitness - спортивний центр в серці столиці. Зручне розташування лише відкриває список переваг, серед яких актуальний перелік послуг, сучасні тренажери, досвідчені тренери, ввічливий персонал і багато іншого!

Stack 1
Stack 2

Сучасний тренажерний зал для найактивніших

Відвідування тренажерного залу допоможе скинути вагу, підтримати тіло в тонусі, підвищити витривалість, наростити м'язи + сформувати гарний рельєф, відновитися після травми, оздоровити організм. Наш зал просторий і добре освітлений, обладнаний сучасною системою кондиціонування і вентиляції. Для зручності він розділений на зони: тренажери вантажноблокові / важільні, зона кардіо, вільні ваги, функціональний тренінг. Залежно від мети тренування, вибирайте необхідні тренажери:

- силовий тренінг (прокачування всіх груп м'язів). Доступні силові станції HumanSport і Star Trac Leverager. Перші - універсальні і прості у використанні, адаптуються під кожного, хто займається. Одна установка еквівалента 12 тренажерам, розрахованим на прокачку різних зон тіла. Другі навантажуються спеціальними силовими дисками. В основі роботи - механіка тіла людини, що дозволяє цим тренажерам бути по максимуму ефективними;
- тренування серцево-судинної системи (кардіо зона). В наявності спорттехніка для розвитку витривалості, побудови правильного дихання, зміцнення серця. Використовуються тренажери Cardio Star Trac, які виділяються простим інтерфейсом і великим екраном (зокрема зручно для контролю серцевого ритму). Є можливість підключати аудіо-плеєр. Тренажери розраховані на новачків і на професійних спортсменів.

Досвідчений тренер складе індивідуальну програму, дотримуючись якої, ви досягнете бажаної спортивної форми. Інструктори завжди присутні в залі. Навіть якщо ви займаєтеся самостійно, то отримаєте необхідні рекомендації з приводу тренування.

Переваги тренування в тренажерному залі Sky Fitness

Ми - заклад преміум-класу. Під таку високу планку створені відповідні умови, а саме:

- результативність. Тренажери останнього зразка і інструктори з досвідом допоможуть вам (виходячи з рівня фізпідготовки) прийти в необхідну форму за встановлений проміжок часу;
- безпека. Наша техніка - продукт відомих брендів. Сучасні тренажери протестовані, сертифіковані, зручні, налаштовуються під параметри того, хто займається;

- комфорт. До зали ви можете приходити в зручний час. Ми розташувалися в центрі, до нас зручно добиратися. Персонал привітний і допоможе в будь-якому питанні. Крім основних послуг, членам клубу Sky Fitness надаються додаткові: масаж, косметологічні процедури, фітнес-бари, парковка, шафки і опція прання спортивного одягу.

Зв'яжіться з нами і дізнайтеся про вартість відвідування всіх зон клубу, зокрема, тренажерного залу. Ми надамо інформацію і про види / можливості клубних карт Sky Fitness.

Вони відрізняються своєю універсальністю та простотою використання. Виробники постаралися, щоб кожен користувач міг з легкістю їх підлаштувати під себе.

HumanSport мають по 6 функцій з подвійним призначенням, а також механіку на основі тросу, що дозволяє їм працювати як 12 окремих станцій.

Являють собою абсолютно нове втілення тренажерів силової категорії, навантажуються дисками. Вони мають рельєфні ручки з нержавіючої сталі, допоміжне регульоване сидіння, різні важелі і великий вибір знімних дисків.

Лінія Leverage була розроблена і створена на основі механіки людського тіла, що дозволяє зробити заняття максимально продуктивними.

Забронюй карту вже зараз