м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Кардіозал

Для максимальної зручності наших клієнтів, ми поділили наш фітнес-зал на окремі зони, в одній з яких знаходяться спеціальні кардіотренажери.

Stack 2
Stack 1

Кардіо зона в фітнес-клубі «SKYFITNESS»

Вони потрібні не для нарощування мускулатури, в першу чергу, завдання будь-якої бігової доріжки або велотренажера - тренування витривалості, правильне налаштування дихального процесу, зміцнення серцево-судинної системи.

Переваги кардіо тренажерів:
- вбудований функціонал робить заняття не тільки продуктивними, але і комфортними;
-багатий вибір програм дозволяє підібрати найбільш ефективний варіант тренування;
- простий і доступний кожному користувачеві інтерфейс, великі можливості тренування (спалювання калорій, «сушка» тіла, зміцнення серцево-судинної системи, тренування витривалості).

Правильний підхід до побудови тренування, яке буде включати в себе відповідний комплекс занять, дозволить максимально швидко досягти поставлених цілей. Грамотне поєднання тренажерів, здорове харчування і дотримання рекомендацій інструктора, дозволить максимально швидко створити фігуру своєї мрії і зміцнити своє здоров'я.

Вони відрізняються своєю універсальністю та простотою використання. Виробники постаралися, щоб кожен користувач міг легко їх підлаштувати під себе.

HumanSport мають по 6 функцій з подвійним призначенням, а також механіку на основі тросу, що дозволяє їм працювати як 12 окремих станцій.

Забронюй карту вже зараз