м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Реабілітація

Реабілітація в Sky Fitness - це комплексний підхід в оздоровленні наших клієнтів, в основі якого лежать природні технології і методики ( кінезотерапія, кінезіологічне тейпування, ЛФК, методика Бубновського, оздоровчі гімнастики і масажі, підбір індивідуального раціону харчування).

Stack 1
Stack 2

Призначена для тих, хто зіткнувся зі зниженням рівня здоров'я через травми, операції, переломи, інші пошкодження опорно-рухового апарату, а також по причині функціональних порушень серцево-судинної, нервової, травної та ін. систем.

Фізична реабілітація стане відмінним стартом в фітнес напрямок для тих, хто ніколи нічим не займався, відчуває себе ослабленим і непідготовленим. Так само це відмінне рішення для майбутніх мам - підготовка до вагітності, заняття під час вагітності, і Ваших дітей (порушення постави, плоскостопість, регулярні емоційні стреси, замкнутість і ін.)

Наші фахівці зі спортивної медицини та фізичної реабілітації проведуть Вам функціональну діагностику, на підставі якої буде складена комплексна програма оздоровлення, розроблені індивідуальні рекомендації (види фізичних навантажень, особливості виконання вправ, кількість занять в тиждень, розставлені акценти в харчуванні та ін.).

Ви особисто будете приймати участь в своєму оздоровленні!

Лікар і реабілітолог допоможуть Вам відстежити динаміку і досягти бажаного результату.

Важливим моментом для Вас стане відчуття і розуміння Вашого тіла і організму в цілому.

Запорука успіху в правильному русі і поступових навантаженнях під контролем фахівця!

Забронюй карту вже зараз