м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ БОКСОМ

Stack 2
Stack 1

З кожним роком зростає популярність боксу. Блискучі перемоги видатних українських майстрів шкіряної рукавички сприяли підвищенню авторитету цього виду спорту в нашій країні та в усьому світі. Сьогодні кожен охочий може пройти необхідну підготовку до виходу на ринг, яку проведуть справжні професіонали елітного клубу Sky Fitness.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПЕРСОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ З БОКСУ У КИЄВІ

Бойові єдиноборства, у тому числі бокс, відточують тверду волю та силу людини, загартовують її характер. У нашому клубі тренуються і новачки, і вже досвідчені спортсмени, які можуть скористатися чудовою тренувальною базою та сучасним спортивним інвентарем, послугами висококомпетентного персоналу. Для кожного відвідувача ми пропонуємо персональний підхід та унікальні умови, враховуючи рівень підготовки, фізичні параметри, особисті побажання та рекомендації. Індивідуальні заняття боксом у Києві дозволяють:

  • підвищити м’язовий тонус;
  • досягти запланованих результатів;
  • покращити витривалість;
  • повністю позбутися наслідків стресу;
  • привести до норми свою вагу;
  • підкоригувати фігуру.

Тренування під керівництвом досвідченого наставника мають масу інших переваг, серед яких — покращення загального самопочуття, зміцнення імунної системи, збільшення обсягу легень, розвиток м’язової системи. Особистий тренер після аналізу даних про ваш рівень підготовки та фізичний стан розробить спеціальну програму, проводячи заняття в оптимальному для вас ритмі, коригуючи їх інтенсивність та навантаження.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР З БОКСУ У КИЄВІ — НЕОБХІДНА УМОВА ВИСОКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Сьогодні очевидно, що навіть професійні спортсмени потребують підтримки тренера, який спирається на суто науковий підхід в організації занять. Самостійно займаючись, досить важко досягти необхідних результатів, існують великі ризики припуститися помилок, що негативно позначиться на стані здоров’я. Індивідуальні тренування з боксу, ціна яких у клубі прийнятна, корисні не тільки для чоловіків, а й для дітей та тендітних дівчат. Представниці прекрасної статі зовсім не втратять свою ніжність і жіночність — навпаки, вони відточать фігуру, роблячи її стрункішою та досконалішою, вироблять рішучість та витривалість. Сприятливий вплив також відчує нервова система, організм позбавиться негативних наслідків стресів. Втрата калорій під час одного заняття є колосальною. Так, ви відразу позбавляєтеся від 500 калорій, відчувши заряд бадьорості та приплив енергії.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ТРЕНУВАННЯ ПО БОКСУ: У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ?

Якщо ви вибрали бокс, а саме індивідуальні тренування, то не розчаруєтеся. Немає значення, який у вас рівень підготовки. Навіть якщо раніше ви не займалися спортом, фахівці нашого клубу зможуть підібрати спеціальні вправи та техніки, які підготують до навантажень та зроблять вас витривалішими. Особистий приватний тренер з боксу в Києві навчить вас перемагати власну лінь і слабкість, відмовитися від шкідливих звичок і кардинально переглянути свій спосіб життя, наситивши його активними заняттями та рухом. Займаючись боксом, ви не тільки досягнете поставлених цілей і підвищите свій рівень майстерності, але й загартуйте характер. Це відіб’ється на придбанні більшої впевненості при прийнятті рішень, несприйнятливості до стресів та хвороб. Бокс – вірний шлях до самодисципліни та активного здорового способу життя.

Записуйся на заняття з тренером