м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер
Працюємо з 2010 року

Єдиноборства

Наші двері завжди для вас відкриті

Отримайте унікальну Limited Edition Card від Sky Fitness 🎁

Єдиноборства у SKYFITNESS

Єдиноборства - це різновид спортивної боротьби, яка прийшла до нас зі Сходу і передбачає сутичку «один на один» без застосування будь-якої зброї. Заняття єдиноборствами дозволяють навчитися тактиці ведення бою і виробити в собі філософію переможця.

Клуб єдиноборств, який ви зможете відвідати в спортивному комплексі «Sky Fitness», пропонує багато тренувальних програм, націлених на поліпшення фізичної форми тіла, збільшення витривалості і сили. Секція єдиноборств приймає всіх бажаючих незалежно від ступеня фізичної підготовленості. Тренування розраховані на різний рівень досвіду і фізіології людини, тому підібрати оптимальний варіант заняття буде легко.

Спортивні єдиноборства для дорослих і дітей

Єдиноборства відрізняються універсальністю тренувальних вправ, розвивають тіло і дух, навчають правильно і ефективно діяти в екстремальних ситуаціях. Бойові єдиноборства в Києві можуть відвідувати новачки і досвідчені бійці, хлопці, дівчата і діти.

Зал єдиноборств обладнаний кращим спортивним інвентарем. На тренуванні кожен знайде для себе щось цінне і корисне, долучиться до східної культури. Заняття проходять під керівництвом досвідчених, висококваліфікованих інструкторів, тому відмінні результати гарантовані. Вас навчать техніці захисту, допоможуть стати впевненіше і сильніше.

У «Sky Fitness» пропонуються наступні напрямки по єдиноборству:

- рукопашний бій;
- бокс;
- карате;
- спортивна боротьба.

Приходьте в центр єдиноборств «Sky Fitness» на Печерську і записуйтеся на тренування!

Записуйся на заняття з тренером