м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Тестування

Функціональне спортивне тестування з різних видів навантаження - це спосіб визначити, які за інтенсивністю і наповненню тренування допустимі на даний момент.

Stack 1
Stack 2

У клуб SKYFITNESS все приходять з різним рівнем підготовки, тому важливо створити умови для безпечних тренувань, почати з прийнятного навантаження і поступово його посилювати. У будь-якому сучасному спорткомплексі такі послуги пропонуються в обов'язковому порядку.

Фітнес тестування - це набір різних вправ, після виконання кожної з яких визначається пульс і тиск, а також інші показники. Якщо людина взагалі не займалася фітнесом або зробила тривалу перерву, ні в якому разі не можна починати з інтенсивних фізичних навантажень. Якщо відразу ж навантажувати організм, не обійтися без різних негативних наслідків. У такій ситуації оптимальним варіантом є кардіотренування, інтенсивність яких повинна поступово збільшуватися.

Тредміл тест визначить поточний стан організму

Тредміл тест є одним з основних при визначенні стану здоров'я. З його допомогою фахівці визначають стан серцево-судинної системи. Також спортивні тести проводять для визначення:

- м'язового тонусу;
- гнучкості;
- витривалості.

Приходячи в фітнес зал, кожен перед собою ставить певну мету. Після тестування досвідчені співробітники комплексу SKYFITNESS розкажуть, як безпечно і максимально ефективно до неї прийти. Важливо не просто займатися спортом, а зробити такі тренування корисними і не здатними завдати шкоди здоров'ю.

Передове сучасне обладнання та висококваліфікований персонал дають нам можливість здійснювати тестування спортсменів. Результати тестів надають можливість розробити індивідуальну програму тренувань, щоб забезпечити максимальний результат. Ми використовуємо тільки спеціалізовані тести для спортсменів, які давно довели об'єктивність і достовірність. Приїжджайте в клуб SKYFITNESS, щоб комфортно займатися спортом і користуватися комплексною підтримкою.

Забронюй карту вже зараз