м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер
Працюємо з 2010 року

Басейн в центрі Києва

Наші двері завжди для вас відкриті

Отримайте унікальну Limited Edition Card від Sky Fitness 🎁

Фітнес-центр з басейном можливість поєднати різноманітні види навантажень

Плавання - хороша можливість поєднати аеробну, силову, кардіонагрузку навіть тим, у кого є обмеження за станом здоров'я. Фітнес-клуб з басейном у Києві запрошує бажаючих покращити здоров'я, підкоригувати фігуру або просто отримати заряд бадьорості, гарного настрою на майбутній трудовий тиждень. Водні процедури здійснюють відчутний лікувальний ефект на організм, швидше, а головне, без особливих зусиль позбавляють від зайвих калорій.

У нас працюють професійні тренери, встановлені сучасні системи очищення води (без хлору), тому записатися на заняття з плавання в найближчий до центру басейн можна з маленькими дітьми, привчаючи їх до одного з найбільш корисних видів фізичної активності.

Басейн і тренажерний зал у фітнес-клубі «SKY FITNESS»

Якщо ви вирішили збільшити фізичні навантаження або просто відновитися після стресових ситуацій, спортзал з басейном в центрі Києва відкриті для вас щодня. Для дорослих і дитячих груп ми пропонуємо програми різного напрямку:

- водні програми; ;
-аквааеробіка;
- дитячий персональний тренінг.

Аквааеробіка - один з найприємніших способів фітнесу. Наші фахівці підберуть оптимальну програму ефективних занять, виходячи з вашого фізичного стану. Вони будуть відрізнятися за інтенсивністю навантаження, часом проведення. Тренування проходять в спеціальних плавальних поясах, боятися такого фітнесу не варто навіть тим, хто невпевнено відчуває себе в воді або зовсім не вміє плавати. Ефект від занять буде видно вже незабаром. У вас підтягнеться черевний прес, зміцняться м'язи рук, ніг, нормалізуються обмінні процеси і серцева діяльність. Відомо, що плавання здійснює позитивний вплив на стан хребта, психоемоційний стан.

Записатися в басейн і тренажерний зал за вигідною ціною

Щоб приємними були не тільки заняття, а ще й вартість відвідування басейну не впливала на сімейний бюджет, краще купити абонемент в басейн - ціна в Києві на цілий рік буде найбільш привабливою. Відвідувачам басейну річний абонемент пропонує ряд знижок, додаткові переваги, зручний графік тренувань. Він є хорошим стимулюючим фактором до регулярних занять. Розклад басейну складений для різних вікових категорій. Літнім людям і дитячій групі спортклуб з басейном пропонує хороші знижки в ранкові години. З дітьми працюють досвідчені тренери, можлива персональна робота з однією дитиною, невеликою групою дітей. Групові, індивідуальні заняття в басейні для дорослих з тренером підбираються для клієнта з урахуванням його побажань, розробленої програми оздоровлення, фізичного стану.

Фітнес-клуб з басейном в центрі Києва: переваги

Що може бути краще для відпочинку, приємного проведення часу і організації змістовного дозвілля, ніж басейн поблизу? Сучасний фітнес-центр з басейном на Печерську забезпечить відвідувачам:

- приємну атмосферу;
- сучасне обладнання;
- комфортабельні умови для занять;
- не переобтяжені плавальні доріжки;
- гнучкий графік занять;
- професійний підхід до тренувань ;
- зручну транспортну розв'язку ;
- нову систему очищення води, дезінфекції - без застосування хлору.

Приходьте в «Sky Fitness», наші ціни на басейн для плавання поруч з метро «Палац Спорту» - одні з найкращих в Києві!

Забронюй карту вже зараз