м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Корпоративний фітнес для співробітників

Наші двері завжди для вас відкриті

Ефективність роботи персоналу - одна з головних складових успіху будь-якої компанії. Тому грамотний сучасний керівник не тільки мотивує своїх співробітників, але і створює максимально комфортні умови для їх самореалізації. У нинішньому темпі життя і зайнятості практично не залишається часу на заняття спортом і турботу про своє здоров'я. Співробітники «вигорають», знижується психологічна і фізична стійкість персоналу до навантажень і стресових ситуацій. В результаті, страждають не тільки співробітники, але і корпоративний імідж компанії.

Поняття «хороша компанія» або «хороший роботодавець» включає в себе безліч пунктів. Це не тільки висока, стабільна заробітна плата і страховка, але це ще і безліч інших складових, які можуть мати набагато більше значення для персоналу. Одна з них - це турбота про здоров'я персоналу за допомогою організації спортивного дозвілля для співробітників компанії.

Корпоративні заняття фітнесом вважаються вигідною інвестицією в розвиток компанії. І, до речі, досить високо цінуються персоналом. Вони підвищують працездатність і заряджають енергією в ранкові години, допомагають розслабитися і позбутися стресу після роботи. Корпоративний фітнес для співробітників - це ще й можливість поспілкуватися в неформальній обстановці. Sky Fitness - фітнес клуб преміум класу. Наші зусилля спрямовані на те, щоб кожен член клубу отримав бажаний результат. Власникові клубної картки відкриваються широкі можливості сучасного фітнесу: доступ до всіх фітнес-зон клубу без обмежень, заняття в невеликих групах і персональні тренування, масажі і СПА. Преміальний формат забезпечує комфортне перебування в клубі: вам не потрібно буде носити з собою рушники, доплачувати за халат, питну воду, сейф, комфортну шафу в роздягальні або додаткові засоби гігієни - про все це ми вже подбали.

Перевага для корпорацій, в першу чергу, виражена в вартості. Все дуже просто - чим більше людей в корпорації, тим більша знижка по відношенню до індивідуальної карти (до 40%). Для того, щоб оформити контракт на корпоративних умовах, потрібно зібрати групу мінімально з 5 чоловік. Для великих корпорацій чисельністю понад 35 чоловік - додатковий бонус.Заповнюйте форму і приходьте на фітнес тест-драйв.

Організуйте фітнес-день для співробітників вашої компанії!

Надішліть заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами.