м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

БОКС ДЛЯ ДІВЧАТ

Stack 2
Stack 1

Ще нещодавно регулярні заняття боксом для дівчат були екзотикою, а сьогодні замість звичайного фітнесу чи пілатесу вони все частіше із задоволенням одягають еластичні бинти, рукавички, вирушаючи на ринг. Тим більше, що секція та школа боксу для дівчат знаходиться в одному фітнес-центрі та розташована у зручному місці історичної частини Києва.

ВИБІР СЕКЦІЇ

Перед вибором секції щодо тренувань варто поставити питання особистої мотивації до занять. Якщо це досягнення високих спортивних результатів, кар’єрне зростання, то пошуки краще розпочати з кваліфікованого тренера. У 90% випадків уроки боксу для дівчат припускають покращення фізичних показників: зниження ваги, підвищення витривалості, зняття стресу, і ці фактори ідеально поєднуються в жіночому боксі. У фітнес-центрі є можливість пройти безкоштовний пробний урок, який допоможе визначити рівень фізичної підготовки і покаже бокс у всій красі, без ретуші і фотошопу. Після цього можна розглянути і супутні, але дуже важливі атрибути:

  • розташування залу в доступній близькості від будинку та роботи;
  • зручний графік відвідування занять;
  • наявність комплекту спортивного інвентарю у залі;
  • допоміжні приміщення – душ, роздягальня, басейн;
  • вартість абонементу.

БОКС ДЛЯ ДІВЧАТ, ЩО ПОЧИНАЮТЬ, У КИЄВІ

Якщо йдеться про жіночий бокс, то завжди цікаво і водночас страшно розпочинати нову для себе справу. Найбільше дівчата переживають за його травмонебезпеку, побоюються, що на роботу чи до університету доведеться ходити із синцями та саднами на обличчі. Проте їхні страхи йдуть відразу після пробного уроку — жіночий бокс у Києві має такий самий ризик травм, як і будь-який інший вид спорту. А ось вибір форми для тренувань у цьому випадку зводиться не до банального вибору кольору майки, спортивного костюма, а до професійного підходу та грамотного екіпірування.

ВИБИРАЄМО ФОРМУ

Вже на першому етапі занять слід підібрати зручні кросівки та спортивний одяг. Краще відразу віддати перевагу боксеркам – це спеціальний тип спортивного взуття на тонкій і гнучкій підошві, що має надійну фіксацію ноги. Якісне взуття забезпечить хорошу стійкість на рингу.

Рукавички та еластичні бинти для фіксації пальців – головний елемент екіпірування, його краще підбирати, вислухавши поради фахівця. Якщо в планах є проведення спарингів, а не просто заняття з боксерською грушею та загальнофізичні вправи на витривалість, то капа та шолом убережуть голову та зуби від травм, ставши важливою необхідністю. Також бокс для жінок у Києві передбачає покупку спеціальних грудних протекторів.

БОКС ДЛЯ ДІВЧИН: ПРИСТУПАЄМО ДО ТРЕНУВАНЬ

Дівчата зазначають, що найважче у боксі їм даються кілька перших місяців тренувань. Навіть якщо раніше фізична форма була бездоганною, новий вид інтенсивних навантажень відразу позначається на самопочутті. У цей період рекомендується відвідувати заняття у групі новачків, не форсуючи події та пристосовуючись до нового ритму спортивного дозвілля. Навчання у групі з досвідченішими суперниками підходить лише амбітним особистостям, які не боїться психологічного пресингу з їхнього боку, що неминуче в контактних видах спорту.

ЩО ДАЄ БОКС ДІВЧАТАМ?

Одна з найвагоміших переваг жіночого боксу – його емоційна сторона. У боротьбі з самою собою та суперницями дівчата знаходять:

  • високу самооцінку;
  • швидке зняття стресу;
  • координацію рухів;
  • можливість перемогти себе;
  • вищий поріг чутливості.

У фізичному плані дівчата одержують гарне, добре збалансоване тіло, зниження ваги, відмінну витривалість.

Записуйся на заняття з тренером