м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Дитячий персональний тренінг

Регулярні заняття в басейні для дітей з раннього віку здійснюють позитивний вплив на здоров’я, знижують ризик захворювань, сприяють правильному фізичному навантаженню.

Stack 1
Stack 2

Самостійно навчити дитину плавання непросто. Батьки не мають спеціальних навичок, які допомагають зробити навчання плаванню дітей ефективним, тому рекомендується записати дитину в басейн на тренінг до досвідченого тренера.

Фахівцями фітнес-клубу «Sky Fitness» розроблені універсальні програми, які розраховані на дітей різного віку і рівня фізичної підготовленості. Крім поліпшення фізичного розвитку, тренування з плавання для дітей приносять багато задоволення і радості. Тренери «Sky Fitness» уважно і дбайливо підходять до кожної дитини, визначають її можливості і підбирають оптимальну програму навчання плаванню.

Чому важливі заняття з плавання для дітей?

Систематично відвідуючи дитячі заняття в басейні, малюк росте міцним, витривалим, здоровим. Отримання нового досвіду і навичок піде йому на користь. Крім того, дитяче плавання забезпечує:

- загальне загартування організму;
- зміцнення імунітету;
- формирование красивой осанки и здорового позвоночника;
- поліпшення сну, апетиту, метаболізму;
- зміцнення зв'язок, м'язів, нервової системи;
- нові, позитивні емоції і враження.

Плавання для дітей в Києві в басейні спортивного комплексу «Sky Fitness» - це відмінна можливість провести час всією родиною. Водні заняття дитини з мамою і татом сприяють зміцненню взаєморозуміння і подарують багато приємних вражень. Персональний дитячий тренінг в «Sky Fitness» з професійним тренером допоможе малюкові освоїти плавання в ранньому віці і відкриє багато перспективних можливостей.

Забронюй карту вже зараз