м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Водне поло

Водне поло – командна гра

Stack 1
Stack 2

Водне поло - командна гра. Змагання проводяться в басейні. Гравці різних команд змагаються за м'яч, намагаючись забити його у ворота суперника. У грі бере участь 14 осіб (по сім у кожній команді), 1 голкіпер і 6 гравців на полі. Одна гра ділиться на чотири частини по вісім хвилин. Змагання проводяться як між чоловічими, так і жіночими командами. Гра розвиває витривалість, координацію рухів, командну тактику.

Водне поло в басейні Sky Fitness

Заняття спортом корисні абсолютно всім, найголовніше – знайти тренування, відповідно до індивідуальних особливостей і потреб тіла. Тим, кому протипоказані силові навантаження, слід звернути увагу на водні програми. Вода благотворно впливає на організм людини. Регулярне відвідування басейну дозволяє зміцнити імунітет, підвищити витривалість, активізувати приховані ресурси.
Активні водні програми зміцнюють серцево-судинну систему, нормалізують тиск, підвищують загальний тонус м'язів. Водне поло - жорстка контактна гра. У басейні Sky Fitness можуть тренуватися як професійні спортсмени, так і просто любителі цього спорту. Зручний розклад тренувань дозволяє максимально насолодитися процесом змагання. Час занять підібрано так, щоб у басейні було мінімум сторонніх людей.

Чому варто вибрати басейн Sky Fitness

Крім водного поло, в басейні Sky Fitness також представлені інші корисні програми. Серед них:

- аквааеробіка;
- персональні тренування;
- плавальні доріжки для індивідуальних занять.

Водні тренування дозволяють зміцнити здоров'я і в цілому поліпшити самопочуття. Під час занять у воді задіяні і активно працюють всі групи м'язів, чого складно досягти у звичайних умовах. Після занять у воді практично ніколи не буває крепатури.

У басейні Sky Fitness регулярно проводиться очищення води. Використовується безпечна хімія для басейнів, згідно заявленим стандартам якості. Перебування у воді і на території басейну абсолютно безпечно.

Давно хочете спробувати себе в командній грі? Бажаєте підвищити витривалість і зміцнити здоров'я? Тренування з водного поло - те, що потрібно. Приходьте в Sky Fitness! Гарний настрій і море нових вражень гарантовано!

Забронюй карту вже зараз