м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Заняття на петлях TRX в Києві

Функціональні ТРХ тренування в Києві - інноваційна методика роботи зі своїм тілом, яка вже встигла завоювати популярність в фітнесі.

Stack 1
Stack 2

Цей спортивний снаряд дозволяє повноцінно тренуватися в будь-яких умовах - і в спортзалі, і на відкритому спортмайданчику. Заняття на ТРХ підходять усім - і досвідченим атлетам, і початківцям спортсменам, незалежно від рівня фізичної підготовленості. У спортивному комплексі «Sky Fitness» всі бажаючі можуть освоїти цей ефективний тренажер, отримати задоволення від тренування, зарядитися енергією, поліпшити форму тіла, позбутися від зайвих калорій.

Петлі TRX - що це?

Перед тим як почати займатися, пропонуємо дізнатися, як це працює. TRX-тренажер - це спеціальні нейлонові ремені з петлями. Вони створюють потрібну противагу, яка з’являється за допомогою ваги людини, що тренується і сили гравітації. Тренажер дозволяє самостійно відрегулювати рівень навантаження і виконувати велику кількість вправ. Підвісний тренінг допомагає розвинути силу і гнучкість, виробити рівновагу. Щоб збільшити навантаження, досить прискорити виконання рухів або змінити кут нахилу тулуба. Перед початком заняття петлі TRX закріплюються і налаштовуються під необхідний рівень складності.

Прототип даного спортивного снаряда вперше був створений зі старих парашутних ременів для службовців Військово-морського флоту, які в певних обставинах не могли користуватися гантелями та іншим спортивним інвентарем. Сьогодні TRX - удосконалений варіант з широкими можливостями для тренувань.

Спорткомплекс «Sky Fitness» пропонує відвідати заняття на петлях ТРХ в Києві з використанням сертифікованих тренажерів. Кваліфіковані інструктори допоможуть швидко освоїти тренажер і проведуть якісне тренування.

Фітнес на петлях TRX в Києві - нові можливості роботи з тілом

За допомогою петель ТРХ можна провести відмінний метаболічний тренінг. Завдяки їх гнучкій конструкції, навіть прості віджимання стають складним завданням, яке задіює майже всі групи м'язів одночасно. Висока координаційна складність вправ стимулює активний енергетичний викид в процесі тренування, що підсилює метаболічний обмін в організмі і прискорює спалювання зайвих калорій. TRX - це тренажер, який дозволяє здійснити опрацювання всього тіла без прямого або ударного навантаження на хребетний стовп.

Переваги цієї фітнес-методики:

- висока ефективність тренування;м'яке навантаження на хребет;
- м'язи ростуть помірними темпами по всьому тілу, що дозволяє сформувати привабливу, гармонійну фігуру;
- можливість самостійно вибрати рівень навантаження;
- підходить професійним спортсменам і початківцям атлетам.

Регулярні заняття на петлях ТРХ сприяють ефективній роботі м'язів-стабілізаторів, що утримують в просторі тіло, яке стає більш розвиненим і функціональним. Це дозволить легко встояти на слизькій дорозі взимку і динамічно рухатися.

TRX тренування в Києві - інструкція до застосування

Освоїти новий снаряд нескладно. Активність при виконанні вправ на ТРХ-петлях, в основному, статична, тому новачки впораються з цим тренажером швидко. Але попередньо потрібно підготуватися. Розігрійте тіло, скориставшись біговою доріжкою, простими тренажерами або поплававши в басейні. Рекомендована частота відвідування тренувань - три рази в тиждень. Можна скористатися послугами персонального тренера або відвідати групове заняття.

Створіть ідеальну фігуру за допомогою ТРХ тренування, приходьте в спортклуб «Sky Fitness»!

Забронюй карту вже зараз