м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Групові заняття

Групові заняття спортом у фітнес-клубі SkyFitness – це можливість регулярно займатися спортом, отримуючи необхідне фізичне навантаження, спосіб досягти досконалості, працюючи над своїм тілом у команді однодумців. У нас ви знайдете нових друзів та зможете підтримувати чудову фізичну форму.

Різноманітні види групових занять у фітнес-клубі SkyFitness допоможуть обрати тренування у відповідності до особистих переваг. Ми недарма намагалися максимально урізноманітнити заняття, щоб бажаючі вести здоровий спосіб життя робили це із задоволенням. Важливо займатися спортом, який подобається, викликає позитивні емоції, допомагає у найкоротші терміни досягати бажаних результатів. Будь-який гість клубу, незалежно від того, чи є він професіоналом чи любителем, зможе підібрати оптимальну тренувальну програму.

Різноманітні види групових занять у фітнес клубі SkyFitness спорт для всіх

Групові заняття фітнесом проводять професійні спортсмени з високим рівнем підготовки. Педагоги вміють знайти персональний підхід до кожного, вони уважні та чуйні, готові проконсультувати з будь-якого питання.

У клубі SkyFitness є найрізноманітніші групові програми з фітнесу:

- силові;
- йога;
- пілатес;
- аеробіка і т.д .


Ми раді бачити дорослих і дітей, зможемо для будь-якого віку запропонувати оптимальні тренування. Можете вибрати групові заняття в тренажерному залі або аеробне навантаження. Йога та пілатес стануть кращими видами тренувань для зацікавлених в прогресивних методиках без посиленого силового навантаження. Впевнені, що ми зможемо запропонувати заняття для всіх, хто вирішить стати нашим постійним гостем.

Саме груповий фітнес є сьогодні одним з найбільш популярних напрямків. Це обумовлено тим, що в команді однодумців цікавіше і веселіше проводити час, підтримувати власну фізичну форму і просто приємно спілкуватися. Ми створили клуб, який відрізняється не тільки ультрасучасним обладнанням, а й душевною атмосферою, максимально комфортною кожному гостю.

Груповий фітнес - шлях до здоров'я та успіху

Обирайте групові заняття в Києві, щоб позбавлятися від наслідків стресових ситуацій і сидячого способу життя. Зручне розташування клубу дозволяє всім бажаючим без особливих зусиль добиратися до нас. Для будь-якої вікової групи і фізичної підготовки ми запропонуємо оптимальні тренування. Навіть, якщо ви ніколи не займалися спортом, запрошуємо в гості і гарантуємо комфортні умови.

Групові заняття фітнесом в Києві - це відмінна можливість подбати про власне здоров'я, створити ідеальне тіло, позбутися зайвих кілограмів і досягти будь-яких інших цілей.

Записуйтеся на групові тренування у тренажерному залі, аеробіку, пілатес або йогу. Не втрачайте нагоди займатися спортом, щоб відмінно виглядати і завжди перебувати в чудовому настрої. Наша дружна команда чекає на вас!