м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер
Працюємо з 2010 року

Персональний тренінг

Наші двері завжди для вас відкриті

Отримайте унікальну Limited Edition Card від Sky Fitness 🎁

Індивідуальні тренування

Якщо ви вирішили всерйоз зайнятися собою і не знаєте, як почати тренувальний процес, вам допоможе команда елітного фітнес-клубу «SkyFitness», пропонуючи надсучасну тренувальну базу та послуги особистого інструктора.

Персональні індивідуальні тренування в Києві

Для тих, хто вже задає питання, скільки коштує персональний індивідуальний тренер в Києві, прийшов час відвідати зал і почати заняття. Персональний фахівець зможе приділити вам максимум уваги, розробити унікальну програму і скласти максимально зручний графік. Йому потрібно отримати найважливіші відомості про особливості вашого організму і здоров'я, провести тестування і з'ясувати рівень вашої фізичної підготовки. Інструктор обов'язково врахує всі ваші побажання і рекомендації, аби повністю виключити ризики, почавши заняття фітнесом.

Професійний підхід дозволить уникнути помилок, які практично неминучі при самостійних заняттях. Якщо ви порівняєте, скільки коштує індивідуальне заняття з тренером у нашому клубі, з пропозиціями інших операторів, то дійдете висновку, що вибрали оптимальний варіант.

Послуги персонального тренера в Києві «Sky Fitness»: переваги

Для тих, кому потрібен персональний тренер в Києві, ціна часто не має значення, важливо інше - спеціально для вас буде створена особлива фітнес-програма, що враховує фізичні параметри і рівень загальної підготовки. Вагомим аргументом є мета, яку перед собою поставив відвідувач нашого клубу. Компетентний фахівець знає, як домогтися потрібного ефекту, підібравши спеціальні вправи, при необхідності, вносячи корективи в техніки їх виконання. Він запропонує відповідну інтенсивність і динаміку. Щоб досягти поставлених цілей, необхідно також скласти раціон харчування, виключивши шкідливі продукти, що призводять до невиправданого набору ваги і виникнення різних захворювань.

У перелік його завдань також входить:

- керування заняттями;
- навчання техніці виконання вправ;
- розробка режиму харчування;контроль над виконанням всіх рекомендацій;
- надання психологічної підтримки;
- створення мотиваційної бази для кожного клієнта.

У нашому клубі допоможуть знайти персонального тренера, який комплексно підходить до організації занять, гарантуючи повну безпеку для здоров'я клієнта. Він також з розумінням поставиться до ваших побажань, ступеня зайнятості, вибравши ідеальний час для занять.

Скільки коштує персональне тренування

Кожне персональне (індивідуальне) тренування, ціна якого визначається декількома факторами і залежить від рівня складності, тривалості та інших параметрів, наближає вас до поставленої мети. Уже через кілька занять ви відчуєте позитивні зміни. Персональні тренування - це величезний шанс поліпшити фігуру і самопочуття, стати здоровішим, сильнішим, активізувати захисні сили організму. Це відмінний спосіб продовжити молодість і почати шлях до довголіття.

Сьогодні в моді - здоровий спосіб життя, повна відмова від шкідливих звичок. На жаль, трудова діяльність багатьох наших сучасників ні передбачає фізичної активності. Саме тому після багатогодинної сидячої роботи так важливо відвідати фітнес-зал, де під керівництвом особистого інструктора можна отримати колосальний заряд енергії, змушуючи м'язи працювати на повну силу. Як результат, ви забудете про багато своїх хвороб, зможете без наслідків вийти з будь-якої стресової ситуації, відновити баланс життєвих сил і повноцінно відчути всі фарби цього світу!

Забронюй карту вже зараз