м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Дієтологічний супровід: професійна допомога

Сучасні методики боротьби із зайвими кілограмами часто не дають належного результату.

Stack 1
Stack 2

Однією з головних причин їх низької ефективності є відсутність постійного контакту фахівця зі своїм підопічним, який поставив собі за мету схуднути і привести своє самопочуття в норму. Наш центр розробив і успішно реалізує новий проект, який заснований на науковому аналізі проблеми зайвої ваги, причин набору маси. Програма дієтологічного супроводу передбачає всебічне вивчення способу життя, особливостей здоров'я і харчування клієнта, що дозволяє здійснювати індивідуальний підхід в реальному часі в різних життєвих ситуаціях, отримавши відчутного ефекту, вираженого в послідовній корекції ваги і утримання досягнутого.

Мета програми - вироблення досвіду здорового збалансованого харчування, без суворого дотримання дієт і відмови від улюблених страв, що призводить до стресів. Для досягнення цієї мети виконується моніторинг вибору продуктів клієнта, надається допомога в складанні меню, формуванні культури здорового харчування.

Дієтологічний супровід складається з наступних позицій:

1. Вивчення раціону харчування протягом декількох днів, аналіз результатів.
2. Виявлення основних помилок, і складання рекомендацій.
3. Розробка індивідуальної програми для кожного клієнта.
4. Корекція раціону харчування впродовж дня протягом всієї програми.
5. Вивчення впливу оточуючих. Перегляд продуктів харчування, найбільш типових для конкретної кухні.
6. Встановлення термінів схуднення, завдань і цілей.
7. Регулярне проведення замірів, що дозволяють виконати професійний аналіз і надати корисні рекомендації.
8. Використання інноваційних методик і технік, в тому числі біоімпедансу і каліперометрії.
9. Контроль за виконанням рекомендацій.
10. Спостереження за фізичною активністю і її корекція.
11. Вибір оптимальних харчових добавок.

Як це відбувається

Клієнти, які прийняли рішення схуднути або набрати вагу, звертаються до наших фахівців, надаючи важливі відомості про особливості свого харчування, стан здоров'я, спосіб життя. Фахівці можуть також запросити і іншу інформацію, яка необхідна для аналізу і складання правильних рекомендацій. Для комунікацій вибирається найбільш зручний для клієнта формат через мобільні додатки або телефонний зв'язок.

Корисний сервіс для людей, які обирають здоров'я

Помірний вага - одна з головних складових здоров'я. Необхідно правильно харчуватися, насичуючи свій організм корисними речовинами і мікроелементами, вчитися складати свій раціон, підбираючи найбільш корисні продукти. Велике значення мають звички, вольові якості особистості, спосіб життя і оточення. Ми створюємо персональні програми, враховуючи цілі і особисті можливості кожного, хто звернувся до нас, пропонуючи не банальну дієту, а оптимальну схему збалансованого харчування з підбором професійних рекомендацій.

Нутриціолог виділяє сильні і слабкі сторони вашого раціону, допомагає оптимізувати переваги і вже існуючі корисні звички харчування, пропонує варіанти коригувань помилок харчування, допомагає відбудувати режим харчування, з огляду на графік вашої роботи, всі види регулярного та періодичного навантаження. Ви можете поставити задачу нутриціологу, наприклад, підготувати для Вас раціон на період відпустки в екзотичній країні, скласти для Вас зручну схему харчування при перельоті з одного часового поясу в інший.

Наші послуги користуються попитом у середовищі людей різних професій, в тому числі, спортсменів і фітнесистів, враховуючи графік і режим тренувань, плановані і фактично виконувані тренувальні навантаження, сукупність фізичних якостей, які необхідні для прогресу в обраному виді спорту і збалансовану дієту, яка забезпечить всі необхідні потреби організму для тренувань і відновлення.

Всебічна підтримка

Комплексний підхід до вирішення кожного завдання - головна умова успіху. Збір і аналіз даних допомагає створити максимально ефективну стратегію, що включає найбільш результативні методики і технології.

Онлайн-супровід дозволяє:

- моментально вирішити проблему в режимі реального часу;
- дати своєчасну пораду, щоб виключити помилки в харчуванні;
- зорієнтувати клієнта на правильний вибір продуктів;
- нагадати про режим харчування, зміну видів діяльності;
- знайти вихід зі складної ситуації.

Великий вплив на формування правильних звичок надає похід з нутриціологом в супермаркет. Це відмінна практика вибору оптимальних для кожного клієнта продуктів в процесі фуд-шопінгу, яким, до речі, можна скористатися окремо.

Забронюй карту вже зараз