м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер
Працюємо з 2010 року

Студія пілатесу в Києві

Наші двері завжди для вас відкриті

Отримайте унікальну Limited Edition Card від Sky Fitness 🎁

Ми пропонуємо заняття з пілатесу, які проводять наші досвідчені, висококваліфіковані тренери.При регулярних тренуваннях, відвідуючи заняття з пілатесу у фітнес-клубі SkyFitness, у вас з’явиться усвідомлення рухів, покращиться гнучкість, підвищиться тонус і сила. Кожен, хто будь-коли займався пілатесом, засвідчить, що постава стає гарнішою, вимальовуються м’язи, підтягується живіт, з’являється більше енергії та організм укріплюється в цілому.

Переваги занять:
- збільшується потенціал ваших легень, що призводить до здорового дихання;
- покращується гнучкість тіла,
- напрацьовуються навички контролю над розслабленням та напруженням;
- укріпляються м’язи області живота та спини, розвантажуються суглоби;
- розвивається м’язова координація.


Також варто зазначити, що пілатес для схуднення у Києві дуже популярний. Завдяки заняттям ви зможете скульптурувати своє тіло, отримати бажані вигини, зменшити жировий прошарок і зробити м’язи більш рельєфними.

Студія пілатесу SKYFITNESS

Пілатес належить до своєрідного напрямку фітнесу Mind&Body. Пілатес – це заняття, які направлені на розслаблення хребта та укріплення м’язів спини. Студія пілатесу у Києві у фітнес-клубі SkyFitness дозволить вам максимально дбайливо виправити поставу, зробити м’язи більш рухливими та зберегти природні вигини тіла. У процесі тренувань виключено зайве навантаження на м’язи та суглоби, а це, в свою чергу, попереджає травми.

Також заняття навчають техніці діафрагмального дихання.

Ми пропонуємо кращі тренажери PilatesFitReformer, TotalGravity та інше сучасне обладнання. Клуб має зручне місце розташування, чудову атмосферу та привітний персонал. Ми пропонуємо велику кількість сучасних, ефективних тренувальних програм. У нашому розкладі ви знайдете пілатес у центрі Києва на Печерську у зручний для вас час.

З нами ви зможете поступово розвиватися, засвоюючи нові методики та технології, які допомагають досягти потрібної цілі. Заняття допоможуть пропрацювати всі групи м’язів організму.

Доступна вартість занять у студії пілатесу SkyFitness дозволить кожному зробити своє тіло привабливим та сильним! Ціна заняття пілатесом входить у вартість клубної карти.

SkyFitness – це обслуговування європейського рівня!

Забронюй карту вже зараз