м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Fly йога

Флай йога в Києві користується все більшою популярністю.

Stack 1
Stack 2

Такі заняття приваблюють багатьох, оскільки вони є багато в чому незвичайними і дозволяють безпечно тренувати різні групи м'язів. Для занять зали обладнуються гамаками, в яких учасники тренуються приймати різні пози. В результаті таких тренувань відбувається наступне:

- розвиток гнучкості і пластичності;
- зміцнення м'язового корсету;
- відновлення після травм хребта;
- підвищення захисних властивостей організму.

Fly yoga в Києві викладається в спортивному клубі SKYFITNESS досвідченими професіоналами. Мусимо зазначити, що завдяки гамаку, навчання відбувається набагато швидше, і наші відвідувачі в найкоротші терміни домагаються значних результатів.

Флай йога в Києві - шлях до досконалості

Fly йога в Києві представлена ​​далеко не у всіх спортивних комплексах. Клуб SKYFITNESS запрошує вас в гості і пропонує скористатися всіма перевагами таких вправ. Заняття можливі в групах та індивідуально. Використовуйте можливість дізнатися новий для себе напрямок йоги, стати більш гнучкими і ефективно опрацювати всі групи м'язів. Про корисні властивості йоги можна розповідати довго. Ми ж пропонуємо просто прийти і спробувати, щоб все відчути на собі.

Впевнені, вам обов'язково сподобається. Не дарма ж у цього напряму така кількість прихильників у багатьох країнах світу. Займайтеся спортом, щоб підтримувати відмінну фізичну форму і зберегти здоров'я на довгі роки. У клубі SKYFITNESS ви знайдете відмінні умови не тільки для занять спортом, а й для релаксу. Запрошуємо вас в гості і гарантуємо максимум уваги, доброзичливу і теплу атмосферу.

Забронюй карту вже зараз

* кількість карт обмежена