м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер
Працюємо з 2010 року

Йога

Наші двері завжди для вас відкриті

Отримайте унікальну Limited Edition Card від Sky Fitness 🎁

Йога студія в Києві у фітнес центрі SKYFITNESS

Йога є одним з найпопулярніших напрямків у фітнес-індустрії не просто так. Вже протягом кількох десятиліть вона не втрачає своєї популярності за рахунок поєднання індійської філософії, яка містить дихальні і психологічні вправи, а також є чудовим навантаженням на тіло.
Йога студія в Києві у клубі SkyFitness дозволяє максимально точно зрозуміти цю практику, зануритись у неї та отримати повний контроль над своїм тілом.

Філософія і функціонал

Люди, які постійно практикують йогу, знають, що це не просто чергові фізичні вправи, а ціла філософія. За допомогою занять людина досягає цілісності, краще розуміє своє тіло і внутрішній світ та, більше того, знає, що для організму майже не існує меж. Постійні тренування, досягнення гармонії та самовдосконалення приводять до усвідомленого життя, а це, в свою чергу, допомагає людині краще розуміти, що їй необхідно, та йти до своєї цілі.

Курси йоги – це стиль життя, а не акт одноразового прокачування будь-яких навиків.

Виділимо декілька переваг даного напрямку:

- розвиток гнучкості;
- укріплення сердечно-судинної та нервової систем;
- надбання гармонії та балансу;
- позитивний вплив на психіку, зменшення наслідків стресу;
- покращення постави;
- можливість зробити тіло підтягнутим та привабливим.

Прийняття свого тіла дозволяє пізнати себе краще, знайти спосіб ясно розуміти свої думки і підключити енергетичні резерви. Баланс досягається не лише між тілом та душею, але й між матеріальними та духовними цінностями.

Для кого підходить йога

Для занять йогою немає якихось обмежень: ні вікових, ні фізичних. Абсолютно кожна людина може відвідувати групові заняття в Києві та здобувати необхідний досвід. Варто відмітити, що деякі асани потрібно буде виконувати за допомогою різних технік, якщо існують ті чи інші проблеми зі здоров’ям.

Для багатьох йога буде особливо корисна, наприклад, для людей, робота яких супроводжується стресом, підвищеним рівнем нервозності та ін.

Ціни на заняття йогою є більш ніж доступними, так само як і на інші напрямки фітнесу.

Йога в гамаках

Fly Yoga або йога в гамаках – це незвичайний, але досить популярний у цілому світі напрямок. Її ще називають антигравітаційною. Унікальність техніки полягає в тому, що практично всі асани виконуються на висоті 1 м від підлоги.

Техніку запровадив танцюрист Бродвею Крістофер Харрісон. Саме він на початку 90-х років почав використовувати гамак для своїх шоу. Його ідею активно підтримали інші тренери. Зауважимо, що цей напрямок ідеально підходить для новачків, адже навіть у межах одного заняття на гамаку можна освоїти декілька складних асан, наприклад, стійку на голові, якої у звичайній йозі навчаються декілька років. Крім того, такі заняття дуже корисні для здоров’я, що підтверджено думкою лікарів, адже перевернуті пози покращують кровоток та вестибулярний апарат. .

Йога: розклад у студії SKYFITNESS

Фітнес центр SkyFitness пропонує широкий вибір найрізноманітніших напрямків. У нашому розкладі ви знайдете заняття йогою різних технік та рівнів, а наші спеціалісти підберуть вам найоптимальніший варіант.

Йога студія у центрі Києва на Печерську має чудове розташування. Наші зали оснащені всім необхідним для комфортних занять з усіх напрямків!

Забронюй карту вже зараз