м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Аквааеробіка

Аквааеробіка - це особливий вид аеробних тренувань у воді, виконання яких відбувається під ритмічну музику. В ході заняття можуть використовуватися спортивні снаряди і допоміжні засоби.

Stack 1
Stack 2

Одна з особливостей цього спорту - помірне навантаження на опорно-руховий апарат. Аквааеробіка - спосіб безпечного схуднення і підтримки себе у формі. Вода ефективно підтримує тіло, знижуючи тиск на хребет. Такий вид фізичних вправ показаний навіть людям, що мають проблеми з суглобами або спиною. З іншого боку, аквааеробіка в басейні розрахована на опрацювання всіх м'язів тіла. Кожен рух вимагає подолання природного опору води, що робить тренування більш ефективними.

Аквааеробіка в Києві

Фітнес-клуб SKYFITNESS проводить заняття з аквааеробіки в Києві. Разом з вами над вашим тілом працюватимуть досвідчені тренери. Тренінги з ними приносять користь і море задоволення. Ви наберетеся сил, енергії і поліпшите настрій. .
Хочете отримати максимальний результат в мінімальний термін? Записуйтеся до наших тренерів. Вони ретельно продумують кожне тренування і комплекс в цілому. Заняття аквааеробікою в SKY FITNESS - відмінний спосіб підтримувати себе в тонусі і рівномірно розвивати м'язи. І все це без ризику отримати травму від невірно розрахованих навантажень.

Користь аквааеробіки і вплив на здоров'я

Найбільш значущими корисними властивостями аквафітнесу вважають:

- зміцнення опорно-рухового апарату;
- безпечні навантаження для хребта і суглобів; ;
- рівномірна робота з усіма м'язами тіла;
- велика втрата калорій при малих навантаженнях;- профілактика вікових та професійних захворювань;
-підвищення тонусу шкіри і ефективна боротьба з целюлітом;
- поліпшення кровообігу і насичення крові киснем.

А ще водні тренування - це приємне, веселе і розслаблююче заняття. Додаткова користь аквааеробіки полягає в зміцненні нервової системи та позбавленні вас від стресу.

Як проходять заняття з аквааеробіки

Тренування проходять в просторому басейні з відмінною чистою водою. Заняття побудовані за класичним принципом: інструктор описує і показує вправи, які необхідно повторити.

В ході тренувань може використовуватися спортивний інвентар, необхідний для виконання конкретних вправ або підвищення ефективності. Оптимальна частота занять - 2-3 рази в тиждень. Така регулярність дозволяє домогтися помітної віддачі.

Для кого підходить аквааеробіка

Аквааеробіка актуальна як для початківців, так і для досвідчених спортсменів. Новачки зможуть безпечно розпочати фізичні навантаження. А задоволення від занять у воді стане додатковим мотиватором для систематичних занять спортом і підтримки себе в формі. Для профі вправи у воді можуть стати ефективним засобом відновлення після силових тренувань.

Рекомендується звернути увагу на аквааеробіку людям:

- які мають проблеми з опорно-руховим апаратом;
- середнього і старшого віку, яким протипоказані звичайні спортивні навантаження.

Де в Києві записатися на аквааеробіку

Приходьте на аквафітнес в SKY FITNESS (Київ). Тут вас чекають:

- тренери-професіонали, які підберуть оптимальний комплекс вправ;
- просторий басейн;
- комфортна атмосфера;
- широкий вибір активності для шанувальників здорового способу життя;
- доступні ціни на заняття аквааеробікою в центрі Києва.

Замовляйте клубну картку прямо зараз або зв'яжіться з нами, щоб уточнити подробиці!

Забронюй карту вже зараз