м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер
Працюємо з 2010 року

Функціонально-силовий тренінг

Наші двері завжди для вас відкриті

Отримайте унікальну Limited Edition Card від Sky Fitness 🎁

Функціональний тренінг є спеціально розробленим тренуванням, в основі якого лежать виключно природні рухи а також навантаження, які супроводжують щоденне життя кожної людини.

Функциональный тренинг в фитнес-клубе SKYFITNESS

Наш фітнес-клуб радий запропонувати вашій увазі популярний та ефективний напрямок тренувань – функціональний тренінг (FST). Його основою є рухи, добре відомі багатьом людям. Functional фітнес спрямований на пропрацювання усіх груп м’язів, включаючи глибинні. Фітнес тренінг підходить також для схуднення, адже вправи виконуються у інтенсивному темпі.

Щодня кожна людина виконує безліч функцій та справ, а функціональний тренінг допомагає відтворити багато звичних рухів, які люди здійснюють щоденно, займаючись спортом, прибиранням дому, проводячи час зі своїми дітьми та інше. Саме такі рухи повторює функціональний тренінг, до якого також долучаються елементи з інших дисциплін.

Переваги функціонального тренінгу (FST):

· оптимальне розподілення навантаження по всьому тілу;
· чудові результати;
· відносно нескладне виконання задач;
· можливість поєднання з іншими заняттями.

Функціональне тренування – це тренування, яке містить рухи, які на перший погляд здаються досить примітивними, але при цьому потребують функціональної сили, гнучкості, рівноваги та координації.

Іншими словами, всі вправи, які входять до функціонального тренування, є імітацією реальних рухів. Користю від таких занять є можливість пропрацювати усе тіло. Тобто, в процесі заняття залучаються практично усі м’язи, створюється оптимальний рівень навантаження на всю кісткову систему і зв’язочний апарат.

Як працює функціональний тренінг (FST)?

Важливою перевагою таких занять є те, що функціональний тренінг можна використовувати як окрему програму або в комплексі з іншими вправами, наприклад, із силовими тренажерами. У процесі тренувань спалюється велика кількість калорій.

Секретом успіху є зовсім не збільшення навантаження, а ускладнення рухів. Добре поєднується з функціональним тренінгом використання тренажерів з вільною траєкторією виконання рухів ( гирі, мішки, канати). Зал функціонального тренінгу у SkyFitness оснащений всім необхідним для комфортних та ефективних тренувань.

У фітнес клубі SkyFitness студія функціонального тренінгу працює за зручним графіком, де кожен може знайти групу з найбільш підходящим часом. Наші інструктори - досвідчені спеціалісти, які врахують ваші побажання та особливості організму. Функціонально-силовий тренінг для дівчат чудово підходить як для схуднення, так і для підтримки тонусу тіла та укріплення м’язів.

Секретом успеха является вовсе не увеличение нагрузки, а усложнение движений. Хорошо сочетается с функциональным тренингом использование тренажеров со свободной траекторией выполнения движений (гири, мешки, канаты). Зал функционального тренинга в SkyFitness оборудован всем необходимым для комфортных и эффективных тренировок.

В фитнес клубе SkyFitness студия функционального тренинга работает по удобному расписанию, в котором каждый сможет найти группу с наиболее удобным временем. Наши инструкторы — опытные специалисты, которые учтут все ваши пожелания и особенности организма. Функционально-силовой тренинг для девушек прекрасно подходит как для похудения, так и для поддержания тонуса тела и укрепления мышц.

Забронюй карту вже зараз