м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Теніс настільний

Що таке пінг-понг? Це - теніс на столі, гра, в якій суперники борються за допомогою невеликих ракеток і м'ячика.

Stack 2

Пінг-понг - це захоплююче змагання, в якому треба зробити подачу таким чином, щоб її не зміг відбити суперник. Незважаючи на свою простоту, настільний теніс - це дуже захоплюючий вид спорту, який користується популярністю в багатьох країнах світу. Гра в настільний теніс сприяє розвитку важливих якостей, серед яких:

- витривалість;
- швидкість реакції;
-влучність;
- окомір.

Заняття настільним тенісом на професійному або аматорському рівні - це можливість підтримувати відмінну фізичну форму, отримувати регулярно навантаження і захоплююче проводити час. Тренування з настільного тенісу є популярними не тільки серед професіоналів, а й серед любителів.

Настільний теніс - це відмінний вибір для тренувань

Цим видом спорту займаються в спеціалізованих клубах і просто грають на вулицях, оскільки в багатьох дворах і зонах відпочинку встановлено спеціалізовані столи. Якщо не знаєте, де можна пограти в настільний теніс в будь-яку пору року, вас запрошує в гості спортивний клуб SKYFITNESS. У наших сучасних залах встановлено найкраще обладнання і створені відмінні умови для тренувань та ігор.

Клуб настільного тенісу в Києві SKYFITNESS - це місце, де збираються однодумці, щоб відмінно провести час і позмагатися між собою. Ми завжди раді гостям і створили доброзичливу, теплу атмосферу. Гра в настільний теніс подобається жінкам, дітям і чоловікам. Гра в пінг-понг - це спорт і розвага, що не залежать від віку. Це також належить до незаперечних переваг цього спорту.

Приїжджайте грати в настільний теніс

Клуб настільного тенісу SKYFITNESS завжди радий гостям. У нас можна не тільки грати в гру настільний теніс, а й навчитися з нуля. Уроки гри в настільний теніс ведуть професійні тренери. Такі уроки настільного тенісу допоможуть навчитися всім новачкам, а тим, хто вже вміє, підвищити рівень майстерності. Тренер з настільного тенісу поділиться всіма секретами, розповість, як краще діяти і допоможе виправити помилки. Ціна настільного тенісу у нас встановлена ​​на прийнятному рівні. Ми створили умови, що дозволяють грати в пінг-понг в Києві всім бажаючим.

Відкрита нами секція настільного тенісу діє на постійній основі і з радістю прийме нових учнів. Кожен тренер з настільного тенісу є досвідченим професіоналом і зуміє передати власну майстерність учнем. Приїжджайте, щоб навчитися грати в настільний теніс, захоплююче провести час і поліпшити власну фізичну форму.

Грайте в настільний теніс в Києві в спортклубі SKYFITNESS

Пропонуємо настільний теніс в Києві на вигідних умовах. Ціна пінг-понгу, встановлена ​​нами, є доступною. Беріть уроки настільного тенісу у досвідчених професіоналів, щоб потім обігравати всіх суперників і незмінно перемагати.

Впевнені, що таке настільний теніс, сьогодні знають всі. Ця гра не дарма користується настільки високою популярністю. Вона проста, але дуже захоплююча і цікава, вимагає хорошої фізичної підготовки і сприяє розвитку багатьох важливих якостей. Саме тому її вибирають в якості регулярних фізичних навантажень. Якщо просто бігати на біговій доріжці або займатися на тренажерах буває нудно і втомлює, то ігровий процес - це завжди цікаво. Наш клуб запрошує вас і буде радий бачити в гостях.

Забронюй карту вже зараз