м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Кросфіт

Кросфіт - ідеальне тіло, гарний настрій, дисципліна.

Stack 1
Stack 2

Кросфіт - це унікальний вид спорту, який отримує все більше прихильників по всьому світу. Зростання популярності пов'язане з можливістю швидко побачити результат. Заняття кросфітом покращують загальний стан здоров'я:

- зміцнюють серцево-судинну систему;
-підвищують рівень витривалості організму;
- ррозвивають швидкість;
- підтримують тонус м'язів;
- розвивають почуття балансу;
- покращують координацію рухів, спритність;
- дисциплінують.

Тренажерний зал пропонує силовий кросфіт на масу або схуднення. Команда професійних тренерів підбере індивідуальну схему тренувань в залежності від рівня вашої підготовки і того, які цілі ви переслідуєте. Двадцяти хвилинне тренування допоможе вам привести себе в форму.

Тренування - кращий антистрес

Спорт - спосіб поправити здоров'я і привести тіло в порядок до пляжного сезону. Кросфіт - кращий спосіб упорядкувати думки. Інтервальні навантаження, незважаючи на тривалість всього в 20 хвилин, дисциплінують. Щоденні заняття стануть не просто захопленням, а способом життя. Кілька тренувань дозволять побачити результат.

Поліпшення самопочуття, гарний настрій і непереборне бажання повертатися в спортивний зал. Починати заняття кросфітом необхідно з професійним тренером. Його завдання проводити тренування з урахуванням вашого рівня підготовки, але і стежити за правильністю виконання вправ, щоб заняття приносили тільки позитивний результат.

Кросфіт зал у Києві

Кросфіт клуб для початківців дівчат, чоловіків і жінок чекає всіх бажаючих привести тіло в форму і отримати заряд позитивних емоцій. Кросфіт в фітнес-центрі «SkyFitness» - тренування в сучасному спортивному залі під керівництвом кращих тренерів. Відвідувачам підбираємо індивідуальну систему тренувань, що включає заняття спортом і режим харчування. При повному дотриманні режиму і активних тренуваннях Кросфіт в тренажерному залі для єдиноборств результат не змусить чекати.

Заняття в сучасному залі для кросфіту приємно здивують якістю тренажерів, вартістю послуг. Сrossfit зал в Києві для початківців спортсменів, кросфіт для боксера, борців і бійців MMA - будь-які види тренувань в будь-який зручний час. Кросфіт в Києві - ціна і якість, два в одному!

Забронюй карту вже зараз