м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Йога для вагітних

Цікавить йога для вагітних в центрі Києва? Вас запрошує спортивний клуб SKYFITNESS, досвідчені тренери якого є професіоналами високого рівня.

Stack 1
Stack 2

Такі заняття позитивно впливають на загальний стан організму і сприяють підготовці до майбутніх пологів. Під час таких занять вся увага сконцентрована на:

- диханні;
- душевному спокою;
- розтяжці;
- розслабленні.

Давно відомо, що вагітним корисні помірні фізичні навантаження. Завдяки ним підтримується фізична форма і виключається надмірна прибавка в вазі. Йога є оптимальним видом спорту, які надають можливість забезпечити необхідне навантаження без шкоди стану здоров'я майбутньої мами і малюка.

Йога для майбутніх мам - відмінна підготовка

У нашому клубі створені ідеальні умови для вагітних. Йога для майбутніх мам - це кращий вибір. Досвідчені тренери використовують в роботі персональний підхід і прагнуть приділити максимум уваги кожній учениці. Вибирайте професійних педагогів з йоги, щоб витягти максимум користі з таких занять, а після тренувань пропонуємо розслабитися в нашому СПА-центрі. Віддавайте перевагу сучасному спортивному комплексу, в якому створені кращі умови для занять. Ми постаралися подбати про майбутніх мам і пропонуємо спеціалізовані програми, які допоможуть їм себе відмінно відчувати в цей непростий період життя.

Забронюй карту вже зараз