м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер
Працюємо з 2010 року

Аеробіка і силові програми в Києві

Наші двері завжди для вас відкриті

Отримайте унікальну Limited Edition Card від Sky Fitness 🎁

SKYFITNESS

Фітнес центр SkyFitness – місце, де мрії про ідеальне тіло стають реальністю. Унікальні програми, кваліфіковані тренери, атмосфера фітнес клубу – все це сприяє досягненню поставлених цілей.

Програми SKY FITNESS

Фітнес аеробіка – це комплекс різних вправ, ціль яких – розвиток м’язів стегон, живота, сідниць та ін. Головна перевага цього різновиду фітнесу – прискорення обміну речовин, що є необхідним при моделюванні гарного рельєфного тіла

У фітнес клубі SkyFitness представлені наступні заняття з аеробіки:

-ТАЕ-ВО;
- TABATA;
- CARDIO SALSA;
- BOXING CLUB.


В цілому, аеробіка в Києві – це комплекс аеробних елементів та легкого обтяження. На відміну від звичайної аеробіки, побудованої на крокових рухах, силовий фітнес націлений на вправи, які виконуються в пришвидшеному ритмі. Функціональні та силові тренування – це універсальні комплекси, націлені на укріплення тіла та духу. Фітнес гімнастика і Mind&Body чудово тренують усі групи м’язів, вчать керувати своїм тілом та думками. В інтервальних тренуваннях прокачуються основні групи м’язів, підвищується загальна витривалість і створюється рельєф тіла. Такі аеробні заняття чудово підходять для тих, хто хоче покращити чи підтримати загальний тонус тіла. Різновиди танцювального фітнесу – кращий спосіб підняти настрій, працювати над своїм тілом продуктивно та весело.

У розкладі ви знайдете універсальні різновиди тренувань, призначених для корекції фігури.

Чому варто обрати SKYFITNESS

Наш фітнес центр пропонує послуги кваліфікованих тренерів: заняття аеробікою проводять спеціалісти, які на відмінно знають свою справу, вміють знаходити підхід до кожного спортсмена – як новачка, так і професіонала. Унікальні тренувальні програми, представлені у нашому клубі, допомагають максимально швидко досягати поставлених цілей. Клуб облаштований так, аби кожен міг підібрати для себе максимально ефективний комплекс вправ та програм. У нас кожен знайде заняття для себе. Фітнес аеробіка у Києві в клубі SkyFitness – кращий спосіб зрозуміти своє тіло та навчитися його чути!

Привітний колектив фітнес центру SkyFitness піднімає настрій відвідувачам, мотивує та надихає своїх учнів. Займатися у SkyFitness – значить іти з посмішкою до своєї мрії!

Забронюй карту вже зараз

* кількість карт обмежена