м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Тренування з триатлону

Спорт триатлон - що це? Таким питанням задаються всі новачки, які тільки вивчають можливість забезпечити регулярні фізичні навантаження.

Stack 1
Stack 2

Школа триатлону на базі спортклубу SKYFITNESS допоможе кожному бажаючому освоїти цей унікальний вид спорту. Дисципліна з'явилася як результат спору між представниками різних дисциплін. Такі змагання є ефективною перевіркою на витривалість, поєднують в собі три види спорту. Існують зимовий та літній різновиди, що включають різні види спорту. Дистанції в триатлоні так само можуть бути різними, що дає можливість займатися ним і досвідченим спортсменам, і новачкам. Ми гарантуємо всім спортсменам:

- персональний підхід;
-високий рівень кваліфікації тренерського складу;
- якісні умови для тренувань.

Грамотно розроблений план підготовки до триатлону є основоположним чинником для ефективного тренування. Важливо розуміти, що чергування трьох видів спорту передбачає планування витрати сил і розробку стратегії, що дозволяє не просто дійти до фінішу, а й продемонструвати високий результат.

Як підготуватися до триатлону?

Багато спортсменів-початківців нерідко задаються питанням: як підготуватися до триатлону? Адже три абсолютно різних види спорту передбачають різні тренування. Відповідно, виникає питання: як можна їх з'єднати, чому більше приділяти увагу, як максимально розвинути витривалість?

Для ефективної підготовки до такого нестандартного змагання важливо знайти досвідченого тренера, який здатний розробити програму на основі поточної фізичної підготовки і уважно контролювати її виконання. Такий фахівець зможе навчити розподіляти сили таким чином, що і на останньому етапі вийде зробити ривок. Всі дистанції триатлону важливо проходити, прикладаючи певні зусилля. Якщо максимально викластися на першій, дійти до фінішу може не вдасться. Регулярні тренування з триатлону допоможуть не тільки виховати витривалість, але і навчитися максимально ефективно розподіляти власні сили.

Тренування з триатлону в спортивному клубі SKYFITNESS

У спортклубі SKYFITNESS можлива підготовка до триатлону з нуля, а також проводяться заняття для спортсменів з досвідом. Приїжджайте до нас, щоб удосконалюватися фізично під керівництвом досвідчених тренерів. Ми створили комфортні умови для тренувального процесу, а також забезпечили наявність СПА-зони, в якій спортсмени отримують можливість розслабитися і відновити сили.

Якщо цікавить аматорський триатлон в Києві, кращого місця для тренувань вам не знайти. У спортклубі SKYFITNESS створена привітна і тепла атмосфера, а рівень підготовки тренерського складу гарантує досягнення максимальних результатів у цьому цікавому і складному виді спорту. Персональний тренер з триатлону - це оптимальний вибір, оскільки в такому випадку ви отримаєте максимум уваги і зможете істотно підвищити ефективність тренувального процесу.

Індивідуальна програма підготовки до триатлону - гарантія результату

Програма підготовки до триатлону для кожного новачка і досвідченого спортсмена розробляється тренерами персонально. Такі тренування з триатлону дозволяють максимально розкрити здібності організму. У нас триатлон програма тренувань дозволяє кожному спортсмену досягнути поставлених цілей. Тренуйтеся у досвідчених професіоналів спортивного клубу SKYFITNESS.

Забронюй карту вже зараз