м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

СПА

Догляд за тілом - це не тільки спорт. Фахівці спортивного комплексу Sky Fitness допомагають клієнтам приділяти увагу своїй фізичній формі і правильно розслаблятися.

Stack 1
Stack 2

У категорії послуг «Релакс» ви знайдете розділ «СПА». Він розповість вам про Аюрведу і масаж «люблячих рук» Абх'янга. Хочете відчути по-справжньому глибоке розслаблення? SPA-процедури від нашого клубу - те, що вам потрібно.

Давні традиції для здоров'я і настрою

Аюрведа - це найдавніше вчення, яке говорить про те, що запорука довголіття та здоров'я це гармонія тіла, розуму і душі. Наблизиться до цієї гармонії в нашому центрі допоможуть фахівці. В рамках наших СПА-процедур ви зможете отримати:

* Масаж. Професійний масажист пропрацює кожну частину вашого тіла, не завдаючи вам болю і допомагаючи розслабитися.

* Догляд за шкірою. Ми використовуємо нагріті до температури тіла масла і трав'яні екстракти, які зволожують, чистять і живлять шкіру.

* Релакс. В кінці процедури вам запропонують відпочити з чашкою корисного і смачного лимонно-імбирного чаю.

Також у нас ви зможете вибрати СПА-масаж із спеціальними мішечками із тканини, які містять суміші цілющих трав і порошків.

Після проходження процедур кожен клієнт не тільки розслабляється, а й наповнюється світлою енергією і відчуттям гармонії.

Чому СПА це корисно

Описані вище процедури - це не тільки спосіб позбутися від стресу. Це ще й реальна користь для здоров'я, яка проявляється наступним чином:

- заспокоєння нервової системи; нормалізація роботи серця і судин; прискорення циркуляції крові і лімфи;
- прискорення метаболізму;
- зміцнення системи дихання;
- нормалізація роботи кишечника;
- поліпшення стану шкірних покривів;
- схуднення;
- зміцнення м'язів та інше.


Ваші краса і здоров'я нерозривно пов'язані. Фахівці Sky Fitness зроблять все, щоб допомогти вам відновити гармонію цих понять.

Забронюй карту вже зараз

* кількість карт обмежена