м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

​​Підготовка до марафону з нуля

Марафон - відмінний спосіб довести собі і оточуючим, що людина здатна досягти будь-яких поставлених цілей. Як підготуватися до марафону 10 км? Як і де тренуватися? Спробуємо розібратися!

Stack 1
Stack 2

Головна мета марафону - добігти, не отримавши травм і не знущаючись над своїм організмом! Необхідно знати, як готуватися до марафону, як робити це правильно! Основним принципом підготовки до марафону для початківців є плавне збільшення навантаження. Не варто намагатися пробігти 10 км, якщо ви біжите вперше за останній рік. Виснажений організм ніколи не покаже прогрес. Замість одного виснажливого ​​тренування краще провести два більш простіших. Результат повинен накопичуватися поступово. Заняття повинні носити систематичний характер. У разі перевтоми тіло фізично не зможе тренуватися наступні дні. Підсумок - втрата дорогоцінного часу, уповільнення прогресу.

У разі накопичення надмірної втоми краще дати організму відпочити. Підготовка до напівмарафону, марафону або ультрамарафону не повинна бути небезпечною для здоров'я. Якщо порушується сон, режим харчування, з'являється постійне відчуття слабкості, сонливості, рекомендована перерва. Відпочинок повинен тривати до повного відновлення організму. При необхідності, цей період може досягати двох тижнів.

У процесі збільшення навантажень при підготовці до марафонського бігу особливу увагу необхідно приділяти силовим тренуванням. Рекомендовано пройти базовий курс підготовки тривалістю 3-4 тижні. Тренування розроблені спеціально для бігунів. В основу занять входять статистичні і динамічні елементи. Мета - підготувати м'язи для бігу в різних умовах, виробити витривалість.

Окремим блоком тренувань до марафону можна виділити повільний біг. Новачки їм нехтують, а професійні спортсмени приділяють багато часу. Повільний біг - аеробне основа. Заняття стабілізують роботу серця, дають можливість капілярам повноцінно функціонувати, розвивають мускулатуру.

Як підготуватися до марафону 42 км з нуля? Дотримуватися перерахованих вище правил, враховуючи особливості дистанції. Варто розуміти, наскільки довга дистанція, бігти доведеться не одну годину. Організму необхідна енергія. Потрібно вчитися «підгодовувати» його на ходу. Йдеться про батончики, гелі. Необхідно розуміти свій організм, відчувати його, допомагати!

Чи можлива підготовка до напівмарафону з нуля за 8 тижнів

Для досягнення поставленої мети (пробігти марафон), необхідно докласти максимум зусиль. Новачкові складно впоратися самотужки. Щоб знати, як пробігти марафон з нуля, потрібна консультація професіоналів.

У спортивному клубі Skyfitness команда кращих тренерів України розповість, як підготуватися до напівмарафону. Індивідуальний підхід до клієнта забезпечує швидке досягнення результату. Підготовка до напівмарафону за місяць - реальність, якщо знати тонкощі і особливості. Особистий тренер розпише схему тренувань, режим харчування, розпорядок дня. Під керівництвом професіонала навантаження можуть збільшуватися швидше. Наполеглива робота, дотримання вказівок тренера і бажання подолати дистанцію допоможуть вам бігти марафон 10 км.

Якщо ви хочете дізнатися, як пробігти напівмарафон, підготуватися професійно і опинитися в числі тих, які подолали дистанцію, приходьте в спортивний клуб преміум-класу! Ми допоможемо вам досягти нових висот!

Забронюй карту вже зараз