м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Парні

У спортклубі SKYFITNESS створені якісні умови не тільки для інтенсивних і ефективних тренувань, а й для відновлення.

Stack 1
Stack 2

Кожен професійний спортсмен і просто шанувальник активного способу життя, який намагається підтримувати відмінну фізичну форму, чудово знає, наскільки корисна парова лазня. Регулярне її відвідування дозволяє:

- зняти м'язову втому;
- позбутися від наслідків стресових ситуацій;
- вивести з організму токсини;
- оптимізувати обмінні процеси;
- зміцнити імунітет.

Римські лазні і сауни комплексу - це чудове місце для релаксу, в якому навіть після виснажливих тренувань буде легко поповнити сили, відчути приплив бадьорості. Доповнити релакс можна масажем, цілющу силу якого також цінує кожен спортсмен. У спортклубі SKYFITNESS створені відмінні умови для відновлення.

Регулярне відвідування парної - кращий спосіб зміцнити здоров'я

Якщо регулярно паритися в лазні, можна не допустити розвитку різних захворювань. Така СПА-процедура рекомендована практично всім і має дуже мало протипоказань. Відвідувачі спортклубу не тільки тренуються індивідуально або в групах. Вони з не меншим задоволенням проводять час в зоні СПА, відновлюються і поповнюють запас сил після тренувань.

Парна в лазні обладнана відповідно до самих високих сучасних вимог і забезпечує максимально комфортні умови для відвідувачів. Вибирайте для релаксу якісні та безпечні умови, щоб отримувати максимум користі для здоров'я. Партеся регулярно, і тоді будете краще себе почувати фізично, зможете нормалізувати сон і роботу різних систем організму.

Вибирайте якісний сервіс

Забронюй карту вже зараз