м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Йога для початківців

Йога - практика, яка існує багато століть. З її допомогою досягається гармонія розуму і тіла, сповільнюється процес старіння.

Stack 1
Stack 2

Заняття йогою приводять в порядок тіло і думки, людина стає більш врівноваженою, спокійною. Східна практика дозволяє по-іншому поглянути на світ. Ситуації, які раніше здавалися безвихідними, більше такими не є.

Вправи виконуються повільно, без ривків, з дотриманням правильного ритму дихання. Всі м'язи розтягуються, приходять в тонус, тіло стає підтягнутим. Почати займатися йогою рекомендовано людям з нервовою роботою, великою завантаженістю. З її допомогою відпочиває тіло і мозок.

Окремим блоком виділяють спортивну йогу. Якщо ваша мета схуднення, силова йога для початківців - кращий спосіб досягти бажаного результату. Асани (так називаються вправи в йозі) спрямовані на поступове зниження ваги. Виконуються асани в спокійному ритмі, не викликаючи втоми, потовиділення.

За допомогою йоги можна поправити здоров'я, вирівняти поставу, відновити обмін речовин, гормональний фон. Постійні практики сповільнюють процес старіння. Поява сивого волосся, старіння шкіри, зайвої ваги не страшні людям, які займаються йогою на постійній основі.

Починати заняття йогою самостійно в домашніх умовах не рекомендовано. Вправи здаються не складними, але неправильне виконання призведе до негативних результатів. Для власної безпеки і здоров'я краще скористатися йога-курсом для початківців.

Йога для новачків - спеціально розроблена програма. Даний вид спорту поєднує в собі фізичні вправи, розумові процеси, дихальну гімнастику. Для досягнення бажаного результату все повинно працювати в комплексі. Без допомоги фахівця домогтися цього непросто.

Краща гімнастика і фітнес-йога для початківців для схуднення в Києві

У спорт-клубі Skyfitness заняття йогою для початківців проводять професійні тренери. Під їх керівництвом з перших тренувань ви відчуєте різницю. Йога-заняття для початківців передбачує поступове збільшення рівня складності, завдяки чому не відчувається втома. Заняття проходять цікаво, різноманітно. За невеликий період часу можна змінити своє життя кардинально: привести тіло в бажану фізичну форму, структурувати думки, навчитися радіти життю, домагатися поставлених цілей. І все це без нервів, поспіху, розчарувань.

Команда професіоналів фітнес-центру преміум-класу чекає бажаючих працювати над собою! Спорт-клуб розташований в центрі столиці, оснащений сучасним обладнанням. Наші двері відкриті для вас щодня!

Забронюй карту вже зараз