м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Харчування спортсмена перед змаганнями

Дієта перед змаганнями має таке ж важливе значення, як і ефективність тренувального процесу.

Stack 1
Stack 2

Всі професійні спортсмени прекрасно знають, наскільки важливо забезпечити надходження в організм необхідних речовин. Підвищення інтенсивності фізичних навантажень, яке важливо в період підготовки до змагань, обумовлює прискорення обмінних процесів, що робить істотний вплив на розробку системи харчування. Безумовно, дієта формується відповідно до певного виду спорту. Вона не може бути однаковою, наприклад, у гімнаста і важкоатлета. Ці два представники спорту потребують різної кількості білків, жирів і вуглеводів. Тому дієту перед змаганнями повинні розробляти профільні фахівці, які зможуть врахувати особливості організму і безпосередньо виду спорту.

Харчування спортсмена перед змаганнями: основні вимоги

Харчування спортсмена перед змаганнями має бути наступним:

- з оптимальною кількістю білків, жирів і вуглеводів;
- корисним з точки зору якості продуктів і способів їх обробки;
- забезпечувати щоденне надходження певної кількості калорій.

Багато спортсменів незмінно задаються питанням, як схуднути перед змаганнями? Це важливо, наприклад, для бодібілдерів, яким необхідно «підсушитися», щоб домогтися ідеального рельєфу тіла та прибрати підшкірний жир. Важливим схуднення є і для боксерів, а також і інших спортсменів, яким важливо повернутися в певну вагову категорію.

Дієта для виведення води з організму є одним з ефективних способів швидкого зниження маси тіла. Важливо, щоб будь-яка спеціалізована система харчування для спортсмена розроблялася дієтологом індивідуально. Тільки в такому випадку стане можливим бажаний результат і безпека для здоров'я. Ми відповіли на питання, як худнуть спортсмени перед змаганнями. Вибір способу повністю залежить від виду спорту та індивідуальних особливостей спортсмена. Важливо проконсультуватися у дієтолога, як правильно зігнати вагу перед змаганнями, щоб не втратити м'язову масу і силу, не заподіяти шкоди власному здоров'ю. Не слід самостійно експериментувати, оскільки це небезпечно і може завдати значної шкоди.

Сушка перед змаганнями: основні правила

Питання, як швидко вивести воду з організму і сушка - має не однакову відповідь, так як це трохи різні способи. Якщо при схудненні першим способом просто виводиться вода, то при другому стоїть завдання максимально позбавитися від підшкірного жиру без втрати м'язової маси. Передзмагальна сушка полягає в спеціалізованому харчуванні, поєднаному з інтенсивними тренуваннями. При такій дієті зводиться до мінімуму споживання вуглеводів, а до максимуму - білків. Завдяки дієті і тренуванням, а також спеціалізованим препаратам створюються умови, при яких організм починає отримувати енергію з раніше накопичених жирів.

Якщо не тренуватися інтенсивно в даний період, не уникнути втрати м'язової маси. Тому тільки спеціалізоване харчування й інтенсивні тренування здатні забезпечити бажаний результат. Це обов'язково слід враховувати при розгляді питання, як скинути вагу перед змаганнями. Звертайтеся до дієтологів спортивного клубу SKYFITNESS, які є досвідченими фахівцями у своїй справі. Під їх керівництвом сушка перед змаганнями буде максимально ефективною і абсолютно безпечною.

Забронюй карту вже зараз