м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Сучасна людина прагне до кращого. Хороша робота, будинок, машина, зовнішній вигляд - бажання кожного. Здоров'я, ідеальне тіло, відмінне самопочуття «не падає з неба». Це праця, робота над собою, постійний розвиток. Американський лікар в 1961 році висунув теорію про здоров'я як спосіб життя. За словами Хальберта Данна, людина повинна відчувати себе гармонійно для досягнення бажаного результату. Краса не повинна бути самоціллю, краса - стиль життя. Так з'явилося поняття Велнес.

Wellness має на увазі досягнення почуття комфорту у всіх сферах життя. Велнес-зал для жінок і процедури є не скрізь. Жити в стилі wellness - значить отримувати задоволення від всього, що відбувається. Щоб бути здоровим і красивим, необхідно тренуватися, приводити в порядок думки, радіти життю, проводити час з друзями, робити все по максимуму.

Wellness-club-центри допомагають домогтися внутрішньої рівноваги, навчитися захищати себе від негативних думок, правильно харчуватися, оптимістично дивитися на світ. У сукупності з тренуваннями, процедурами заняття призводять до неймовірних результатів

Wellness-фітнес-клуб - що це? Яка ціна?

Фітнес-клуб Велнес-центр - що це? Як працює? Все більше жінок задають такі питання. Система включає активні дії щодо поліпшення фізичного, психологічного стану. Задіяні сучасні методики розвитку особистості, психологічні заняття. Процедури на спеціальному обладнанні визначають фізичний стан організму, вагу м'язової, кісткової, жирової тканин. Робота над удосконаленням себе відбувається за всіма параметрами, це щоденна, щохвилинна робота над собою. Велнес-спа-центр упорядковує тіло і розум.

Самовдосконалюватися можна щохвилини, головне, знати - як! Послуги Велнес-Фітнес-студії за ціною, прийнятною для кожного, ви знайдете в спортивному центрі Skyfitness.

Велнес-зона і спа-клуб - що це, яка ціна, принципи роботи - ви можете дізнатися на офіційному сайті фітнес-центру.

Команда висококваліфікованих професіоналів допоможе визначити проблемні зони, боротися з ними. Програма процедур, занять, режим харчування складаються індивідуально. Тренери супроводжують клієнтів на всіх етапах.

Командна робота, бажання змінитися і повна віддача допоможуть домогтися бажаного результату. Разом зі спортивним клубом Skyfitness, краса і здоров'я стануть способом життя. Різницю ви відчуєте після перших процедур. Головне - не боятися, розвиватися, пізнавати нове.

Забронюй карту вже зараз