м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер
Працюємо з 2010 року

Масаж і спа

Наші двері завжди для вас відкриті

Отримайте унікальну Limited Edition Card від Sky Fitness 🎁

SKY FITNESS найкращий спортивний комплекс столиці

Якщо ви хочете не тільки підтягнути фігуру, але і розслабитися після важких трудових буднів або виснажливого тренування, наш клуб - це те, що вам треба. Sky Fitness - це спортивний комплекс високого рівня, який вважається одним з кращих в столиці і розташований в центрі Києва. У категорії послуг «Релакс» ви можете замовити професійний масаж, побалувати себе візитом в парні і відчути оновлення всередині і зовні після СПА процедур. Зателефонуйте нам сьогодні і ми запропонуємо вам сервіс преміум-класу.

Масаж, парна, СПА

Ми знаємо, як важливо розслабитися і на мить забути всі проблеми. Тому пропонуємо вам послуги «Релакс», які складаються з таких категорій:

-Масаж.
- Парні.
- СПА.

Кожна з них це цілий комплекс маніпуляцій з тілом, які здійснюють професіонали, щоб ви абсолютно повністю змогли розслабитися. Дані послуги є додатковими. Похід до масажиста, відвідування парної або кілька SPA-процедур - допоможуть вам відчути новий приплив сил.

Користь правильного розслаблення зі SKY FITNESS

Нашим клієнтам корисно буде знати, що правильний масаж після тренувань допоможе швидше прибрати біль в м'язах, розслабитися і відновитися. Відвідування парної - одночасно догляд за шкірою, загартовування і спосіб підняти настрій. Різні SPA-процедури допоможуть вам стати гарніше зовні і наповнять світлою енергією зсередини.

У клубі Sky Fitness вам пропонують різні види масажу, відвідування римських парних і СПА з використанням трав, лікувальних порошків і особливих масел. Кожна послуга у нас здійснюється кваліфікованими і досвідченими фахівцями. Ми надаємо обслуговування європейського рівня.

Забронюй карту вже зараз