м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер

Йога для схуднення

Йога для схуднення є відмінним вибором, оскільки такі вправи спільно з системою раціонального харчування дозволяють домогтися істотного прогресу.

Stack 1
Stack 2

Важливо тренуватися під керівництвом досвідченого тренера, який здатний запропонувати ефективну програму і проконтролювати, щоб всі учні правильно виконували вправи. В процесі виконання їх при правильному диханні відбувається наступне:

- прискорюються обмінні процеси;
- відбувається навантаження на всі групи м'язів;
- спалюються калорії.

Саме тому для зниження маси тіла йога є одним з найбільш ефективних інструментів. Важливо правильно харчуватися, щоб такі вправи були результативними і забезпечували планомірне зниження маси.

Переваги тренування в тренажерному залі Sky Fitness

Ми - заклад преміум-класу. Під таку високу планку створені відповідні умови, а саме:

- результативность. Тренажеры последнего образца и инструкторы с опытом помогут вам (исходя из уровня физподготовки) прийти в необходимую форму за установленный промежуток времени;
- безпека. Наша техніка - продукт відомих брендів. Сучасні тренажери протестовані, сертифіковані, зручні, налаштовуються під параметри займається;

-комфорт. До зали ви можете приходити в слушний час. Ми розташувалися в центрі, до нас зручно добиратися.

Персонал привітний і допоможе в будь-якому питанні. Крім основних послуг, членам клубу Sky Fitness надаються додаткові: масаж, косметологічні процедури, фітнес-бари, парковка, шафки і опція прання спортивного одягу.

Зв'яжіться з нами і дізнайтеся про вартість відвідування всіх зон клубу, зокрема тренажерного залу. Ми надамо інформацію і про види / можливості клубних карт Sky Fitness.

Забронюй карту вже зараз