м Київ, Печерський р-н, пл. Спортивна, 1-А, 10-й поверх ТРЦ Гулівер
Працюємо з 2010 року

Тренажерний зал і кардіозона

Наші двері завжди для вас відкриті

Отримайте унікальну Limited Edition Card від Sky Fitness 🎁

Тренажерний клуб: турбота про здоров'я і красу

Шукаєте тренажерний зал з басейном поблизу? Відвідайте наш клуб! Тут працюють досвідчені фахівці, які розробляють спеціальну індивідуальну систему занять. Це дозволить кардинально вирішити проблему поганого самопочуття і зайвої ваги. Наставники підберуть ідеальний комплекс вправ, призначений для фізичного вдосконалення, зміцнення м'язових груп, розвитку сили, нормалізації роботи серцево-судинної системи, обмінних процесів. На нашому сайті ви можете купити абонемент в тренажерний зал в Києві поряд з метро «Палац Спорту» - ціна за місяць вказана тут, в окремих випадках вона узгоджується індивідуально. Все залежить від характеру тренувань, цілі, інтенсивності, графіка, фізичних параметрів та інше.

Заняття в тренажерному залі приносять користь і задоволення

Відвідавши зал, ви можете спільно з наставником узгодити найбільш зручний для вас розклад тренувань у залі. Наші компетентні тренери, які досконало володіють інноваційними методиками, обов'язково враховують фізичні показники своїх підопічних і їх потреби, створюючи індивідуальну програму, мета якої - досягти гідних результатів, не зашкодивши здоров'ю. Проводяться колективні тренування, які мають ряд переваг:

- обмінятися досвідом та емоціями;
- легше освоїти нові види фізичних навантажень;
- порівняти досягнення.

За допомогою регулярних занять, ви досягнете мети, отримавши бажаний результат. Нагородою будуть компліменти оточуючих, які оцінять ваш підтягнутий вигляд, відмінний настрій, терпіння, спокій, впевненість в своїх силах.

Вартість абонементу в тренажерний зал доступна для всіх

Якщо ви поставили завдання привести своє тіло в норму, позбутися задишки, розтяжок та інших неприємностей, необхідно записатися в найближчий тренажерний зал в центрі Києва на Печерську, який має сучасне обладнання і досвідчений тренерський склад. Ми пропонуємо оптимальну ціну на високопрофесійні послуги і цілий ряд інших переваг, які ви обов'язково оціните:

- зручне місце розташування;
- ультрасучасне обладнання;
- інноваційні програми;
- персональний підхід;
- високий професіоналізм інструкторів;
- швидкі результати, ефективність тренувань.

Відвідавши наш найближчий тренажерний зал в Києві з оптимальними цінами, ви зможете отримати величезне задоволення, змінити свій спосіб життя, додати більше руху і активності, наповнити свій світ яскравими фарбами.

Забронюй карту вже зараз