г. Киев, Печерский р-н, пл. Спортивная, 1-А, 10й этаж ТРЦ Гулливер
Работаем с 2010 года

Дитячий фітнес

Наші двері завжди для вас відкриті

SKYFITNESS для дітей

Спортивний клуб класу преміум Sky Fitness пропонує записати дитину на розвиваючі аеробні заняття, плавання або дитячий спортзал. Запропоновані нашими тренерами програми дозволяють укріпити дитяче здоров’я та гармонійно розвинути фізичну витривалість, гнучкість, спритність та впевненість дитини у собі.

Дитячий фітнес: чудова фізична форма починаючи з шкільного віку

Дитячий фітнес – це напрямок, який поєднує різноманітні елементи активності (аеробіку, гімнастику, хореографію та ін.) та допомагає розвивати координацію, гнучкість, силу, відчуття ритму та інші елементи гарної фізичної форми. Завдяки продуманій дитячій програмі, формується здоровий організм та міцний імунітет.

Фітнес клуб Sky Fitness пропонує юним клієнтам наступні напрямки:
- Kids GYM. Програма поєднує аеробні та силові вправи, створюючи ідеальний баланс для загально укріплюючого ефекту. Заняття сприяють розвитку гнучкості, фізичної витривалості, спритності. Розрахована на підготовку дітей 7-12 років. Тренування триває 50 хвилин. Таким чином, Sky Fitness – ідеальний спортзал і фітнес для підлітків;

- Kids Boxing.Бокс для початківців допоможе хлопчикам та дівчаткам швидше розвиватися фізично, покращити реакцію, укріпити внутрішні системи та м’язи. Тренування проводять досвідчені інструктори, які слідкують за розподілом навантаження. Починати займатися можна без підготовки або ж маючи середній рівень підготовки. Спортзал для дітей по даному напрямку має все необхідне обладнання для ефективних тренувань.
- Заняття в басейні. Для дітей 6-11 років проводяться групові заняття по синхронному плаванню. У вихідні дні пропонується дитяча група з плавання для дітей 6-12 років.

В здоровому тілі здоровий дух, чи не так? Приведіть своїх юних чемпіонів, хай вони виберуть спорт до душі. В якості доповнення до силових тренувань в асортименті послуг дитяча йога, танці і заняття в басейні. Дитячий тренажерний зал і приміщення для групових занять по фітнесу надають все необхідне маленьким членам клубу Sky Fitness для комфортних занять.

Переваги вибору клубу SKY FITNESS

Послуги у сфері спорту та здорового способу життя пропонують різні центри. Наш клуб пропонує клієнтам наступні переваги:

-сучасне обладнання: дитячий фітнес центр Sky Fitness - новий клуб. Тренажерний зал для дітей передбачає заняття в загальній зоні з персональним тренером або тренування на спеціальному груповому занятті. Техніка залу безпечна, ефективна та відповідає останнім вимогам у своїй сфері;
- · кваліфікований персонал: ми наймаємо на роботу лише професіоналів. Тренери зі стажем вміють знаходити індивідуальний підхід та оптимальну програму занять для кожного клієнта ( це особливо важливо у роботі з дітьми);
-· актуальні спортивні програми: тренувальні напрямки оновлюються на регулярній основі, ми слідкуємо за тенденціями ринку та потребами клієнта. Фітнес для дитини корисний, але важливо не нашкодити молодому організму, тому тренування у клубі відібрані згідно результативності та користі для здоров’я;
- можливість записати дитину на плавання. Відомо, що саме цей вид фізичної активності дозволяє найбільш природно та гармонійно розвивати й тренувати організм. Заняття укріплюють м'язовий каркас, нервову систему, загальний імунітет;
- великий вибір послуг: ми пропонуємо тренажерний зал, групові заняття, бокс та боротьбу, гімнастичні тренування, плавання та багато іншого. Клієнти з будь-яким рівнем фізичної підготовки й витривалості знайдуть приємні та корисні заняття.

Дитячий фітнес клуб у Києві Sky Fitness розташований в центрі столиці, має стильний дизайн приміщень та привітний персонал. Sky Fitness – це фітнес клуб для підлітків та маленьких спортсменів. Відкрийте для себе світ спорту, краси та здоров’я разом з нами та насолоджуйтесь. Ми працюємо щодня!

Забронюйте карту вже зараз

* кількість карт обмежена