г. Киев, Печерский р-н, пл. Спортивная, 1-А, 10й этаж ТРЦ Гулливер

Дитяче плавання

Заняття спортом важливі для формування дитячого організму. Варто розуміти тонкощі зростаючого організму дитини. Вправи, навантаження, час занять не повинні зашкодити. Кістки дитини тендітні, імунітет не міцний. При виборі спортивної секції необхідно враховувати фізіологічні особливості організму дитини.

Stack 2
Stack 1

Педіатри рекомендують дитячі заняття в басейні. Плавання - вид спорту, що ідеально підходить для дітей з перших днів життя. У воді рівномірно працюють всі групи м'язів, формується правильна постава, розвивається дихальна система. Навчання плаванню дітей має проходити під контролем професійного тренера. Самостійні заняття можуть нашкодити, призвести до негативних наслідків.

У тренувальному процесі важливо не перестаратися. Неправильний підхід може відбити бажання займатися спортом в майбутньому. Хороший тренер здатний прищепити любов до спорту, здорового способу життя.

Кращий гурток плавання для дітей в Києві

Віддаючи дитину в спортивну секцію, батьки повинні бути впевнені в компетенції, професіоналізмі тренера. Skyfitness - спортивний клуб, розташований в центрі Києва, що володіє бездоганною репутацією.

Команда професійних тренерів допоможе дитині подолати страх води, навчить плавати відомими техніками. Заняття проходять весело, цікаво, безпечно! Дитина завжди перебуває під наглядом тренера! Згуртована робота, індивідуальний підхід, правильність виконання вправ забезпечують досягнення швидкого результату. Малюки із задоволенням відвідують тренування, що позитивно впливає на результативність.

Заняття проходять в групах та індивідуально. Щоб записати дитину на тренування з плавання в басейні для дітей, досить зайти на сайт або звернутися до адміністрації клубу.

Фітнес-центр розташований в центрі столиці, оснащений сучасним обладнанням: тренажерний і кардіо-зали, басейн, масаж, є додаткові послуги. Стильний дизайн, красивий вигляд з вікна роблять процес тренування цікавішим. Тренування - для всіх членів сім'ї. Команда професіоналів завжди до ваших послуг!

Забронюй карту вже зараз