г. Киев, Печерский р-н, пл. Спортивная, 1-А, 10й этаж ТРЦ Гулливер

Індивідуальні заняття йогою

Індивідуальні заняття йогою в Києві - це можливість глибше зануритися в практику і осягнути філософію стародавнього мистецтва.

Stack 1
Stack 2

Коли тренер працює з учнем один на один, він приділяє максимум уваги, концентруючись і передаючи всі знання. Такі заняття рекомендовані всім без винятку, незалежно від рівня підготовки. Персональний підхід дає можливість побудувати ідеальну практику і домогтися найвищих результатів.

Заняття індивідуально позбавляють від сорому, який може проявлятися, коли в залі багато людей. Тому їх часто вибирають саме новачки, які прагнуть освоїти йогу і переживають, чи все у них вийде. Такі заняття можуть стати першим етапом на шляху до групових, коли підбираються люди приблизно з однаковим рівнем підготовки, щоб разом його вдосконалювати.

Переваги індивідуальних занять йогою

Йога - стародавнє мистецтво, яке сьогодні стало популярним видом спорту. Воно є симбіозом:

- філософії;
- вправ;
- медитації;
- пранаями.

Багато хто починає займатися тільки вправами і лише потім переймається філософією, освоюючи різні практики. Хтось не зупиняє своєї уваги на пранаяме або філософії і використовує йогу для того, щоб отримувати регулярне фізичне навантаження, що дозволяє підтримувати відмінну фізичну форму. У будь-якому разі, індивідуальний тренер з йоги - це кращий спосіб вчитися виконувати правильно вправи і вдосконалювати майстерність.

У чому користь персонального інструктора з йоги?

Персональний інструктор з йоги в Києві дозволить кожному учневі максимально заглибитися в усі тонкощі виконання вправ. Такі заняття сприятимуть правильному виконанню навіть найбільш складних з них. В процесі тренування один на один виникає ідеальна атмосфера взаєморозуміння і довіри між учнем і вчителем. Досвідчені педагоги скрупульозно опрацьовують тренування і складають програми для занять вдома. В результаті учні отримують можливість істотно підвищити рівень своєї майстерності.

У йозі чимало складних вправ, які важливо розучувати під керівництвом досвідченого тренера. Лише в такому разі можна не допустити помилок і навчитися відразу все робити правильно. До того ж, персональні тренування проходять у зручний для учня час, йому не доводиться підлаштовуватися під графік групових занять.

Приходьте на індивідуальні заняття з йоги в Києві

Якщо цікавлять індивідуальні заняття з йоги в Києві, спортивний клуб SKYFITNESS запрошує вас в гості. У нас працюють тренери з профільною освітою і значним стажем. Під їх керівництвом ви зможете пізнати всі тонкощі йоги і суттєво підвищити власний рівень майстерності. Можливо вивчення всіх складних аспектів. Наші вчителі із задоволенням поділяться знаннями та допоможуть кожному бажаючому підвищити рівень майстерності, довести його до досконалості.

Забронюй карту вже зараз

* кількість карт обмежена